Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pojemniki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babeczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2018, 6:10    Temat postu: Pojemniki Odpowiedz z cytatem

Od kilku tygodni szukam dostawcy dobrej jakości pojemników do przewozu jedzenia. Moja firma mocno się rozwinęła i mój dotychczasowy dostawca nie wyrabia się z dostawami do mnie. Jeden znajomy polecił mi firmę http://abbakery.pl/sklep-online/catering/pojemniki-do-transportu-przewozenia-zywnosci/pojemnik-izotermiczny/ ponieważ ma cukiernie i kupuje od nich pojemniki. Jak myślicie czy powinnam sprawdzić tego dostawcę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofiaczartoryska
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 52

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2018, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A już myślałam, że znajdę jakieś dobre pojemniki do domu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2018, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla gości przydadza się takie pojemniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2018, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz ta gastronomia mega się rozwija, brat też dokupował zmywarki od Winterhalter bo 1 nie dawała rady uśmiech ale musze sie go spytać czy on może gdzieś takich pojemników nie zamawia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 26 Maj 2018, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast kupować pojemniki, zainwestuj w taką maszynę jak pakowarka próżniowa? Wiem, że w wielu sytuacjach sprawdza się dużo lepiej niż pojemniki. Ale oczywiście wszystko zależy od tego, czym się dokładnie twoja firma zajmuje, bo wiadomo, że nie wszystko da się próżniowo zapakować. A co do samych pojemników to w życiu bym nie pomyślała, że jest z ich kupnem taki problem, bo wydawało mi się, że każdej hurtowni bez trudu można je dostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vennia
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 27 Maj 2018, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie korzystałam z ich usług, ale wyglądają na profesjonalną firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 15 Sty 2019, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też zajrzeć na stronę sklepu Polmarkus, oni zajmują się zaopatrzeniem dla gastronomii. Widziałam, że mają różne opakowania gastronomiczne: https://sklep.polmarkus.com.pl/opakowania-gastronomiczne. Może to jest właśnie to, czego Ty szukasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pon 21 Sty 2019, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz potrzebowała do pakowania ciasta dla gości to warto zerknąć na propozycje na https://e-opakowania.info/44-opakowania-cukiernicze . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi, gdzie każdy znajdzie coś praktycznego dla Siebie w dobrej cenie z szybką wysyłką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Nie 3 Lut 2019, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesują was różne opakowania na zamówienie to mogę doradzić tą firme: http://www.profilgroup.com/pl/opakowania-typu-doypack My w firmie zamawiamy do nich różne takie opakowania. No w takiej branży pracuję i współpracujemy z takimi firmami. Ta jest akurat jedną z tych lepszych która nas nigdy nie zawodzi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Pon 17 Cze 2019, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gastronomii często się takie rzeczy wykorzystuje. Można także postawić na odpowiednie opakowania, tu wykorzystywane są opakowania tekturowe, a także i opakowania foliowe. Ja do swojej firmy zamawiam najczęściej u producenta, tak jest najwygodniej. Zobaczcie sobie ofertę od https://sklep.grala.com.pl/rekawy-tunele-foliowe-ldpe/908-rekaw-foliowy-ldpe-1000mm-100cm-005-15kg.html Z tego co widziałam to także proponują opakowania foliowe gastronomiczne, spożywcze. Można poprosić o darmowe próbki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group