Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opine o obsłudzie w salonach ślubnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 74, 75, 76  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rober
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią 17 Mar 2017, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie jakieś doświadczenia z salonami w Trójmieście? Gdzie warto się wybrać?
_________________
nowe mieszkania na sprzedaż gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1235
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią 17 Mar 2017, 11:52    Temat postu: Sukienka wymarzona Odpowiedz z cytatem

lol
Ja miałam swoją wymarzoną sukienke i taką też udało mi się znależć nie bede ukrywac faktu ze trafiłam na odpowiedni salon i obsługe ,która sprostała moim oczekiwaniom .
JUz na pierwszej wizycie zakupiłam sukiennke i byłam bardzo zadowolona ,wszystkim się podobala no przede wszytskim Męzowi polecam salon Kaledonia w krakowie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maria.Waszk
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 14

PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obsługa w salonach to temat rzeka. Przede wszystkim ważne jest czy w salonie suknie są szyte, poprawiane czy tylko sprzedawane. Im więcej w salonie jest tworzone tym większe prawdopodobieństwo że sprzedawca będzie miał osobiste zaangażowanie zarówno w tworzenie sukni jak i w kontakt z klientem. Dlatego właśnie najlepiej wybrać krawcowe lub osoby z przeróbkami.
_________________
Ślub to wyjątkowe wydarzenie, każda z nas chce wtedy wyglądać wyjątkowo Suknie ślubne Czeladź - Po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilia39
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pon 19 Cze 2017, 9:00    Temat postu: suknie wizytowe Odpowiedz z cytatem

https://navona.pl/Suknie_wszystkie
Polecam firmę NAVONA uśmiech Świetne sukienki na każdą okazje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emilia39
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pon 19 Cze 2017, 12:24    Temat postu: suknie wizytowe Odpowiedz z cytatem

https://navona.pl/Suknie_wszystkie
świetne sukienki dla wymagających Pań, duży wybór rozmiarów, krojów i fasonów. Naprawdę sukienki na każdą okazje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emilia39
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 9

PostWysłany: Wto 20 Cze 2017, 9:24    Temat postu: suknie wizytowe Odpowiedz z cytatem

https://navona.pl/Suknie_wszystkie przepieken suknie dla druhen znaqjdziecie tutaj! są świetne! jeśli nie wiecie to wpadajcie na bloga tam są ciekawe propozycje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
93anka93
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 20 Gru 2017, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w kilku salonach, i zdecydowanie polecam Fasson suknie ślubne w Paniówkach, z Katowic jechałam ok 15min.
Obsługa 5/5
Salon po prostu nie mają sobie równych , wybór sukien ogromny, jakościowo widać różnice na + gdzie byłam wcześniej, tylko szkoda ze tak słabo się reklamują bo gdyby nie przyjaciółka, to bym tam nie trafiła.
Na pewno wizyta w tym salonie to pozycja obowiązkowa, tylko z swojego doświadczenia polecam się umawiać bo jak przyjechałam tam , to wszystkie przymierzalnie były zajęte, a jest ich aż 4! i musiałam czekać ok 40min.
Naprawdę Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tad3r
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 14 Lut 2018, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe propozycje na salony ślubne dla Panny Młodej dajecie. Mi się podoba salon ślubny Madonna w Krakowie, niezły wybór ale ceny duże smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapikata
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 9 Kwi 2018, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja od siebie polece salony pani Violi Piekut w Warszawie, jeden jest raczej stonowany, taki dla ludzi, co to nie lubia nowosci i celuja w klasyke, a drugi taki nowoczesny, pelen zycia i energii. a nie sa az tak daleko od siebie, wiec mozna sie do obu przejsc i znalezc cos cudownego. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamPawlak
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam zobaczyć najmodniejsze sukienki świetne wyglądają i mają nawet niskie ceny. Mam nadzieję ,że się spodobają uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 74, 75, 76  Następny
Strona 75 z 76

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group