Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dobry trwały fluid ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lila000
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vichy dermablend, albo dermacol mega kryjący, ciężki podkład. Ale na wielkie okazje wydaje mi się, że ok:)
_________________
Ciekawe wyposażenie wnętrz i pomysły na urządzenie domu tylko z http://www.abcwnetrza.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelaE
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 32

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zanim nałożycie fluid to stosujecie jakieś kremy specjalne pod niego?ja mam tylko taki z dermedic linum i jest super, tylko zastanawiam się czy fluidu nie zmienić... teraz mam taki z avonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja111
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 18
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Czw 2 Mar 2017, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konieczna dobra baza, dermacolu bym nie ryzykowała na ślub, bardzo łatwo się odciska, nie zastyga więc zaraz goście cała sukienka i wszystko byłoby prawopodobnie w plamach. Urban decay ma super podkład albo mac zastygający
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cathy586
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 13

PostWysłany: Wto 28 Mar 2017, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie używam tylko podkładów Max Factor. Wcześniej miałam Miracle Match i był bardzo dobry. Idealnie wpasowywał się w koloryt skóry i praktycznie był niewidoczny. Teraz kusi mnie zmiana na Face Finity też tej samej firmy. Można go kupić w internecie: http://www.cocolita.pl/podklady/max-factor-face-finity-all-day-40-html?from=listing&campaign-id=20 za połowę ceny, która jest w mojej pobliskiej drogerii. Czytałam o nim opinie i również są bardzo dobre. Mam dość tłustą cerę i Max Factor jako jeden z nielicznych utrzymał się na czole przez cały dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

True Match L'Oreala, Sekond Skin Max Factor, Matte Musse tez da rade. Zaczasc trzeba od dobrego odcienia- testuj w swietle dziennym - popros o probki w drogerii, albo pacnij sobie troche na reke i wyjdz ze sklepu testowac na nieumalowanej buzi. Do kompletu dokup peeling enzymatyczny i maseczke peel off- delikatnie, ale skutecznie usuna zrogowacialy naskorek, na ktorym podklad lubi sie osadzac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zamawiam L'Oreal True Match. Jest bardzo trwały i cena bardzo fajna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sob 7 Paź 2017, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi natomiast koleżanka zachwalała ostatnio kremy bb, mówi że ona używa takiego http://www.garnier.pl/twarz/piekno/garnier/kremy-bb i super się sprawdza zamiast podkładu albo pod makijaż bo fajnie wyrównuje koloryt i nawilża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 2 Lis 2017, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Kto z was używa gąbki do makijażu a kto pędzelek ? Jestem ciekawa waszych opinii którym lepiej się nakłada fluid, puder itd . Bo zastanawiam się nad gąbką do makijażu Beauty Blender którą widziałam w drogerii internetowej Puderek- https://puderek.com.pl/64_beautyblender . Słyszałam że makijaż nią wykonany wygląda perfekcyjnie. A Wy jakie macie zdanie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 30 Mar 2018, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam zawsze jakiegoś dobrego na https://kontigo.com.pl/makijaz.html - mają często promocje więc i te topowe marki można w dobrej cenie ustrzelić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group