Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Pupile !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 120, 121, 122  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 6 Gru 2015, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pies ma rok... zastanawialiśmy się z mężem nad tresurą ale takie podstawowe szkolenie ponad 600 zł ... na razie kupiłam książkę o tresurze i będę się uczyć.
Ma dziwne zachowanie nigdy go nie biliśmy a na przykład jak go chcemy czasem pogłaskać do ucieka z głowa jak by go ktoś bił mamy go od małego więc wcześniej go raczej nikt nie bił. Toleruje tylko najbliższych na wszystkich innych szczeka.

Jest do mnie ido męża bardzo przywiązany ale jak go wypuścimy do ogrodu to można go wołać i wołać nie przyjdzie, żeby z nim wyjść bez smyczy to możemy tylko pomarzyć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 7 Gru 2015, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tego glaskania po glowie, to slyszalam, ze niektore psy tego nie lubia, warto wiec glaskac pod pyskiem, a dokladnie po klatce piersiowej uśmiech moj poprzedni pies w ogole nie lubil pieszczot, a ten uwielbia, mozna z nim zrobic wszystko oczko skoro psiak ma rok, to jest jeszcze mlodziutki, poczekalabym z kastracja i sprobowala szkolenia. U nas byla behawiorystka na pojedyncza konsultacje, pokazala co i jak robic przy konkretnym problemie. Poszukaj, czy u Was nie ma ktos takiej oferty, zeby nie trzeba bylo wykupywac calego szkolenia. A ksiazka tez dobry pomysl uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pozwole sobie napisać w temacie bo moze się orientuejecie. Mianowicie jestem szczęśliwą posiadaczką psa razy shi tzu. Zastanawiam się nad szelkami i nad smyczą. Co jest lepsze w przypadku pieska tej wielkósci? Bo obecnie mamy tradycyjną smycz ale piesek się z niej uwalnia ( a nie chcę jej tak mocno i ciasno wiązać obróżki).

Biorę mianowicie pod uwagę zakup takich własnie szelek:4
http://www.zoonauci.pl/437-szelki-dla-psa

Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pola_piasecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 59

PostWysłany: Pon 12 Cze 2017, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale słodziaki trzymacie w domu:)
_________________
https://www.naturalspharm.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Nie 27 Sie 2017, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwierzęta są wspaniałe i nie ukrywają emocji co nie zawsze zdarza się ludziom. Bardzo lubię kiedy mój pies wita mnie w drzwiach i łasi się jakby mnie nie widział wieki. Daję mu wtedy snack mobility dog z vetexpert. To jego ulubiony przysmak, który przy okazji wpływa na poprawę kondycji jego stawów. Szkoda tylko, że dzienna dawka w jego przypadku nie może przekroczyć 6 ciasteczek .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 21 Sty 2018, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, chciałbym natomiast kupić sobie chomika. Czym powinienem go karmić? Szukam karmy, która dostarczyłaby mu wszystkich, niezbędnych do prawidłowego rozwoju substancji. Czy https://www.maxandmrau.pl/product-pol-930 będzie odpowiednia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filmowawera731
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 15 Mar 2018, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od ponad 3 lat w moim życiu towarzyszy mi mój przyjaciel Hektor, który jest pieskiem rasy bokser. Wiernie mnie wspomaga w codziennym bieganiu uśmiech
_________________
Radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas powróci.
Najlepsze porady o wykończeniu nętrz - sprawdź na blogu Majster Damian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Wto 20 Mar 2018, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to do wszystkiego powinno się podchodzić na spokojnie, bez ekscytacji. Ja nie planuje żadnych szkoleń z tresury, ale bardzo ładne i wygodne legowisko dla swojego kotka ze strony https://panaqua.eu kupiłam. Mimo wszystko należy dbać o wygodę naszych pupili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joannica
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 34

PostWysłany: Pią 30 Mar 2018, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne to legowisko uśmiech a Twój kot go zaakceptował? Słyszałam że zazwyczaj koty same wybierają sobie miejsce do leżenia i niekoniecznie musi być to miejsce specjalnie dla nich przygotowane przez człowieka ;p Ja chciałabym kupić mojemu psu buldogowi francuskiemu jakieś legowisko może coś w tym stylu https://www.krakvet.pl/klasyczne-legowiska-dla-psow-c-660.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Czw 19 Lip 2018, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że mamy co raz większą świadomość jako społeczeństwo w zakresie karmienia psów wartościowymi rzeczami. Taki zwierzak nie tylko pożyje dłużej, ale i będzie po prostu zdrowszy, weselszy na codzień.
Ja od siebie zachęcam do rzucenia okiem na te karmy dla piesków . Bardzo fajny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 116 z 122

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group