Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny przed fotobudką

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy podobają się Tobie opisane na blogu zaręczyny zorganizowane przez Www.Fotobudeczki.Pl?
Tak
33%
 33%  [ 1 ]
Nie
66%
 66%  [ 2 ]
Nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
Hermenegilda
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 8
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 21 Lut 2016, 15:30    Temat postu: Zaręczyny przed fotobudką Odpowiedz z cytatem

Chciałbym opisać Wam pomysł na zaręczyny, który nie należy do tych "standardowych" uśmiech
Na naszej stronie http://www.fotobudeczki.pl zareklamowaliśmy organizowane przez nas akcje niespodzianki.
Zainteresował się tym materiałem pewien Pan, który chciał się oświadczyć ale nie miał totalnie pomysłu na aranżacje i realizacje tego dnia.
Ułożyliśmy dwa scenariusze, z czego wybrał jeden z udziałem obiektu weselnego i naszej fotobudki.
Na tym zdjęciu są ujęte kolejno reakcje Gosi na wyświetlane etapami na fotobudce oświadczyny


Jak to wyglądało? Co się wydarzyło? Lepiej będzie jak wskoczycie na bloga i przeczytacie pierwszy DŁUGI wpis na samym dole strony uśmiech Tutaj zajmie pół strony, więc bez sensu przeklejać. lol lol

Zaczyna się od zdania:
"17/01/2016 admin

Fotobudka na imprezę, event, wesele.

Owszem, to już przetarty szlak...."


Miłej lektury język Kliknijcie ankiete i zostawcie prosze komentarz pod artykułem na blogu. To nam pomoże tworzyć coraz to ciekawsze projekty 'Akcji niespodzianek' uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pon 21 Mar 2016, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł uśmiech
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2016, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie fotobudka jako pomysł na jedną z atrakcji weselnych to fajne i ciekawe rozwiązanie,natomiast pierwsze słyszę aby wplatać w to również zaręczyny,to faktycznie musi być dosyć ciekawe i zarazem oryginalne:)
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hermenegilda
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 8
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 23 Cze 2016, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo... Dzięki za słowa uznania uśmiech To była ciężka misja, ponieważ pierwotnie zaręczyny miały się odbyć na plaży-fotobudka na środku pustej plaży? WTF? język Wykonaliśmy wiele podejść próbnych jak przetransportować fotobudke jak najbliżej plaży, a w efekcie dostarczyć ją na jej środek. Gdy wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i Pan chcący się oświadczyć schodził do auta celem dostarczenia nam pierścionka(miał być ukryty w fotobudce), okazało się, że auto zostało skradzione i musieliśmy przełożyć akcje. W późniejszym terminie była paskudna pogoda, więc wspomógł nas Folwark Dajak uśmiech
Generalnie mamy fajne narzędzie do wykonywania przeróżnych akcji niespodzianek i nie tylko.
Co do wesel... Jakiś czas temu napisałem obszerny post na www.fotobudeczki.pl/blog na temat fotobudki na weselu w zestawieniu z poniekąd tańszą alternatywą, polaroidem. Ta sama kasa, a goście nie mają pamiątki na własność no bo przecież polaroid odbitek nie robi język Jeśli chcecie zamówić fotograficzną atrakcje na wesele, to fotobudka jest atrakcją jedyną w swoim rodzaju.
Co myślicie o iluzjonistach weselnych? Wykazujecie chociaż minimalne zainteresowanie taką atrakcją? Miał ktoś? Bardzo mnie to ciekawi-nigdy nie widziałem, a taki człowiek na 100% by wyczarował z powietrza pierścionek na środku pustyni Very Happy
_________________
Wynajem fotobudek na każdą okazję uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pon 3 Paź 2016, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ciekawym pomysłem jest skok ze spadochronem itp oczko i wtedy oświadczyny, to jest nietypowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Pon 7 Lis 2016, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nietypowe na pewno, ale sam anie wiem czy chciałabym aż tak oryginalne i ekstremalne zaręczyny.. Wolę jednak coś bardziej tradycyjnego i stonowanego, to w końcu ma być Nasz Wielki Dzień uśmiech
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 26 Mar 2018, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dziewczyna lubi takie "cuda", to pomysł fajny. Jak nie - to średnio będzie zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group