Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rozwód
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Esia9393
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 23 Mar 2018, 3:53    Temat postu: rozwód Odpowiedz z cytatem

Cześć. Może to dziwne że piszę o tym na forum dotyczącym ślubów ale jestem tak zdesperowana że szukam ratunku wszędzie. Otóż mąż mnie zdradził, chce rozwodu i jeszcze zapowiedział że będzie walczył w sądzie o dzieci. Jestem przerażona. Nie wiem kompletnie co myśleć i robić. Czy może się udać do jakiejś firmy? Znajoma poleciła mi taką: http://radca-az.pl/ bo kiedyś korzystała z ich usług. Ktoś jeszcze ich zna? Nie jestem złą matka i przecież nie może odebrać mi dzieci? Dzieci zazwyczaj zostają z matką prawda? Proszę o każdą radę.

Ostatnio zmieniony przez Esia9393 dnia Wto 3 Kwi 2018, 1:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tremoks22
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 23 Mar 2018, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda mi ciebie.
_________________
informacje Rzeszów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2018, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto wspomóc się adwokatem przy sprawie rozwodowej, szczególnie jeśli sprawa zapowiada się ciężko i nieprzyjemnie. W Krakowie adwokat Natalia Malec specjalizuje się między innymi w prowadzeniu takich spraw. Możesz zajrzeć sobie na stronę kancelarii http://www.llp.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofiaczartoryska
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 52

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2018, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob 17 Lis 2018, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro to on Cię zdradził to powinnaś znaleźć na to dowody, i orzec o jego winie, dlaczego wasze małżeństwo się rozpadło. Na pewno wtedy to ty dostaniesz dzieci, a on będzie musiał płacić alimenty. Oczywiście oni też patrzą na zarobki itp. ale własnie po to są alimenty jak coś. Walcz o dzieci jak tylko się da, zatrudnij dobrego adwokata, nieważne jakim kosztem. Jak coś to polecam ci kancelarię adwokacką Wojas Pawlak, ale to z Gliwic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nervo
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 17 Gru 2018, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim weź głęboki oddech i postaraj się wziąć w garść. W nerwach nie pozałatwiasz wszystkich spraw. Usiądź i znajdź w internecie na spokojnie blogi i fora prawnicze, tam znajdź artykuły o rozwodach - wtedy zobaczysz co Cię czeka.
_________________
https://adwokat-prawnik-24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przechodziłam przez to samo... Czeka Cię dużo stresu i nerwów, dzieci zwykle zostają z matką. Mi w mojej trudnej sytuacji pomogła pani adwokat płock, dała mi fachową poradę i wsparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewu87
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwa tragedia smutny Współczuję...
_________________
Edyta Wojciechowska - dobry adwokat do spraw cywilnych w Poznaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Czw 1 Sie 2019, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, jak straszna jest taka sytuacja, ale trzeba sobie jakoś z tym poradzić. Pamiętam, jak moja znajoma przechodziła przez to samo. Była w takim stanie, że nie potrafiła sobie sama poradzić. Dobrze, że pomógł jej adwokat bielsko biała rozwody. Udało się jej jakoś to przetrwać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze w takiej sytuacji jest zadbać o dobro dziecka. Jeżeli macie dzieci to pomyślcie głównie o nich, niekoniecznie o sobie na pierwszym miejscu. W wielu sytuacjach sąd zarządza też alimenty. Z tymi z doświadczenia wiem, że bywa różnie... Nie życzę wam tego, ale jeżeli zdarzy się, że te nie będą wam wypłacane, to porady od https://zwierciadlo.pl/lifestyle/w-jaki-sposob-komornik-sciaga-alimenty-wyjasnia-ekspert-rafal-wojtyna na pewno wam się przydadzą. Znajdziecie tu artykuł dotyczący praca komornika w sprawie ściągania alimentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group