Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alternatywa dla fotobudki - zaskoczcie swoich gości, ja wypróbowałam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LivePix
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 1 Lis 2017, 15:51    Temat postu: Alternatywa dla fotobudki - zaskoczcie swoich gości, ja wypróbowałam Odpowiedz z cytatem

Hej, słyszeliście o aplikacji i alternatywie dla fotobudek? Ja wypróbowałam i gorąco polecam aplikacje, gdzie robicie zdjęcia, przesyłacie ze swoich telefonów w trakcie uroczystości, wesela i udostępniane są od razu dla wszystkich np. w formie - na rzutnik. Czyli nie musisz czekać na zdjęcia od fotografa, ani stroić min w fotobudce tylko wyświetlają Ci się wszystkie tel, które Twoi goście robią. U nas na weselu się świetnie sprawdziło! Wszyscy się super bawili tą aplikacją! Co więcej na koniec wesela wszystkie automatycznie zgrywaja się wam zdjęcia na załączony p'drive, ekstra pamiątka! Na prawdę polecam!
_________________
LivePIX - udostępnianie i wyświetlanie zdjęć w czasie rzeczywistym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Czw 2 Lis 2017, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem...
W sumie fotobudka jest dla gości jakąś atrakcją...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiula01
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie 12 Lis 2017, 10:44    Temat postu: fotobudka Odpowiedz z cytatem

No właśnie jest jakąs atrakcją, może całkiem niezłą? Coraz częsciej widze, że młodzi sie na nia decydują. W sumie koszt nie jest taki duży a fajna pamiatka i dla młodych i dla gosci...z tego co slyszalam to mozna na miejscu wydrukowac zdjecia i wyslac np na @. To chyba fajna opcja. jest tyle opcji zeby teraz uatrakcyjnic wesele ze nie wiadomo z czego skorzystac http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foto-white
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 39
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw 23 Lis 2017, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fotobudka to świetna opcja na urozmaicenie imprezy weselnej. Goście zazwyczaj mają z tego niezły Fun - wiem z doświadczenia Very Happy
_________________
Szukasz fotografa na ślub - zerknij www.whiteberry.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 27 Gru 2017, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko sama fotobudka wesele zyje:) Spojrzcie jakie inne atrakcje mozna zapewnic swoim weselnym gosciom: http://hotelnabloniach.pl/blog/jak-urozmaicic-wesele-5-popularnych-atrakcji-weselnych/ Na tym blogu maja naprawde niezle pomysly odnosnie organizacji wesel/przyjec.
Co do samych atrakcji - mi sie bardzo podoba pomysl z CandyBarem - super sprawa, nie tylko dla dzieci, ale takze dla doroslych lubiacych slodycze (kobiety gora!)uśmiech A Wam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że nie tylko ale też z drugiej strony moim daniem fotobudka to jedna z lepszych i ciekawszych atrakcji weselnych, do tego jest w rozsądnej cenie jeżeli zestawimy ją np: z fajerwerkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia.Gil
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 18 Sty 2018, 10:35    Temat postu: Re: Alternatywa dla fotobudki - zaskoczcie swoich gości, ja wypróbowałam Odpowiedz z cytatem

Czy fotobudka jest atrakcją na weselu pytajnik?
Uważam że od dwóch lat to praktycznie stały element każdego wesela uśmiech
Każdy lubi śmieszne i kolorowe zdjęcia które są wspaniałą pamiątką nie tylko z wesela ale z każdej innej imprezy.
Polecam firmę BELLA PHOTO BOX oferują usługi fotobudki oraz videobudki. Zobaczcie jakie fajne filmy nagrywają goście https://youtu.be/GAEt06vZXro

Polecam firmę ze względu na dużą ilość śmiesznych gadżetów oraz dmuchane kabiny którą przykuwają uwagę większości zaproszonych osób.
Dla chętnych podaje link do strony http://agencja-artystyczna.com/oferta/fotobudka

Polecam wykrzyknik wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wojtek77
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 19 Mar 2018, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam zawsze możesz ją postawić jednak nie wiem czy masz dzieci na weselu. U mnie na pikniku była taka fotobudka, ale nie wyszło to za fajnie bo jak się dzieciaki dorwały to po chwili już nie było czym robić tych zdjęć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Przystan_eu
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, moim zdaniem fotobudka jest atrakcją na weselu i to zresztą bardzo fajną, ciekawą. Byłam na kilku weselach gdzie z udziałęm fotobudki i każdy chętnie z niej korzystał, więc nie ma sensu szukać alternatyw na siłę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group