Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Projektowanie wnętrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Wto 11 Lip 2017, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł. Takie inspiracje z sieci mogą okazać się bardzo pomocne. Można albo skopiować, albo podpatrzeć pewne rzeczy. Jeśli chodzi o meble to myślę, że warto także rozważyć zakup chociaż jednej szafy - takiej jak np. ta rubinmeble.pl/pl/c/SZAFY-4-DRZWIOWE/2283841. Im większa tym lepsza. Z pewnością przyda się np. w sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessandra
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 9
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 26 Paź 2017, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje mieszkanie urządzałam sama, ale konsultowałam się z projektantką wnętrz w paru kwestiach. Zawsze warto skorzystać z wiedzy ekspertów, ale nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał mi wybierać parapety, kolor drewna na podłogę albo dodatki. Niektóre rzeczy wolę zrobić sama.
_________________
parapety z kamienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alosza11
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Gru 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 7 Gru 2017, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej obejrzeć projekty w sieci?? na http://allesufit.pl są rozwiązania sufitów, w salonach meblowych- aranżacja ustawienia mebli... dostosowujesz do swojej przestrzeni...i ...gotowe..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EwaS
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 12 Gru 2017, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chętnie skorzystała z pomocy projektanta, niestety obecnie jest to zupełnie poza moimi możliwościami finansowymi. Na szczęście sama też całkiem dobrze sobie radzę uśmiech
_________________
farba olejna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mambag
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sob 23 Gru 2017, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie ma się zielonego pojęcia o aktualnych trendach to pomoc projektanta może się okazać niezbędna. Na szczęście jest w czym wybierać.
_________________
Doszłam do wniosku, że ludzie wolą, by uważano ich za kogoś, kim nie są, niż lubiano za to, jacy są naprawdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić też na elegancki dywan. Dodaje prawdziwego uroku każdemu pomieszczeniu. Początkującym polecam zainspirować się radami dostępnymi na tym blogu https://carpetforyou.pl/blog/plusy-i-minusy-dywanow-syntetycznych/ . Bardzo fajnie radzą, na co należy zwrócić uwagę wybierając dywan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 10 Mar 2018, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba od razu szukać pomocy u projektanta, bo czasami wystarczy poszperac troch w sieci albo zwyczajnie orzejechac sie do meblowego i wziac kilka katalogow. U nas jak ktos jest w ponlizu salonu agata to nawet z czystej ciekawosci podjedziemy i wezmiemy kilka katalogow z najnowszymi kolekcjami. Trezeba sledzic trendy - zeby nie byc w tyle oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ramba33
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie 18 Mar 2018, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżując wnętrze warto zwróć szczególną uwagę na aranżację kuchni. Mam tu na myśli nie tylko dobór mebli, ale też sprzętów. Wiele rozwiązań może znacząco ułatwić nam potem życie. U nas takim ruchem była zamiana kuchenki gazowej na płytę indukcyjną Candy. Dużym atutem urządzenia jest to, że można zaprogramować jego pracę z wyprzedzeniem i sterować przez smartfona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alutka1
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sob 7 Kwi 2018, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często nawet małe, niepozorne gadżety odpowiednio dobrane stylem, czy kolorem mogą dać duży efekt
_________________
Stojaki na ręczniki
siedzisko na wanne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu92
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Cieszyn

PostWysłany: Nie 8 Kwi 2018, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze inspiruję się projektami w sieci. Dużo oryginalnych pomysłów tak znajduję.
_________________
Śmierć nie przygnębia - czyni cie tylko pustym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group