Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Do ślubu w okularach??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 25 Sie 2016, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama na co dzień czasami chodzę w okularach ale zgadzam się z tym,że okulary mogą zepsuć makijaż i ogólnie,że nie wygladają tak dobrze na ślubie. Jestem zdania,że nasz ślub i wesele to tak wyjatkowy dzień.ze warto jest przynajmniej raz zrezygnować z okularów na rzecz soczewek kontaktowych. Sama długo broniłam się przed soczewkami ale moj slub był impulsem kiedy spróbowałam czy będzie mi to pasowało. Powiem Wam,że od tamtego czasu jestem z soczewkami praktycznie nierozłączna. Odkryłam,że bardzo mi to pasuje.
Jeśli ktoś z Was chciałby się jednak zdecydować na soczewki polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://www.mojepierwszesoczewki.pl/o-soczewkach/dobor-soczewek-kontaktowych-jak-zrobic-to-dobrze/

Na stronie jest artykuł o tym jak odpowiednio dobrać soczewki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie można w tym dniu postawić na soczewki uśmiech Myślę, że to będzie wygodniejsze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaMania
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro 19 Paź 2016, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam -4 w obu oczach, wiec bez okularów nic nie widzę, ale na szczęście są soczewki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mkochan
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 9 Lis 2016, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na szczęście nie mam tak dużej wady wzroku i nawet wskazane u mnie jest, żebym czasami pozwoliła oczom "odpocząć" od okularów...

a do zdjec na pewno bez okularów, bo jak będą błyski fleszy i odbijanie się swiatła od okularów, to w ogóle nie będzie widać twarzy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 16 Lis 2016, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, przestawcie się koniecznie na soczewki! To przede wszystkim ogromna wygoda i komfort. Rzućcie sobie okiem na promocje https://optiland.pl/pl/promotions, takie soczewki wcale nie są dużym wydatkiem. Zresztą za takie rozwiązanie warto zapłacić nawet więcej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
singer
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw 29 Gru 2016, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na zdjęciach oczywiście lepiej wygląda się bez okularów ale jeżeli na codzień w nich chodzisz to nie widze powodu aby do tego dnia je ściągać.

--
studia informatyczne w warszawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
happybean
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sob 31 Gru 2016, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciała wystąpić w soczewkach i zrobić makijaż u kosmetyczki. Jednak czy w soczewkach można robić makijaż? Nie podrażni oczu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 18 Mar 2018, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że można robić makijaż przy soczewkach, na pewno nic im się nie stanie. Inna sprawa, to to, żeby nie zrobić tak jak moja koleżanka, która po raz pierwszy w życiu założyła soczewki w dniu ślubu. Mimo, że wybrała bardzo dobre soczewki, jednodniowe, dokładnie takie - https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/moist-astygmatyzm/zalety - to po prostu, źle się w nich czuła. Trzeba przed ślubem kilka dni pochodzić w soczewkach, żeby się przyzwyczaić i żeby nauczyć się je zakładać. A wizualnie na pewno panna młoda lepiej prezentuje się w soczewkach niż w okularach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 1 Mar 2019, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu by nie? Tutaj znajdziesz bardzo stylowe i eleganckie okulary https://eyewear24.net/product-pol-30029-Okulary-Korekcyjne-Burberry-BE-2280-3750.html jak dla mnie sa bardzo ladne, ale jest bardzo duży wybór. Na pewno jakieś wybierzesz dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Czw 28 Mar 2019, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie widze w tym nic złego, ale jak bardzo wam to ma przeszkadzać to przecież można postawić na soczewki uśmiech Jak wybierzecie takie jak https://www.twojesoczewki.com/soczewki-kontaktowe-progresywne/5297-dailies-total-1-multifocal.html to nawet nie zorientujecie się że je nosicie. Są mega wygodne i nie wysuszają oka. Zobaczcie sobie tą propozycje od Dailies
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group