Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skuteczność suplementów na odchudzanie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kitkux
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 9 Lis 2017, 14:19    Temat postu: Skuteczność suplementów na odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Cześć
Stosuje ktoś tabletki na odchudzanie? Chciałbym się dopytać jakie suplementy na odchudzanie mieliście okazję sprawdzić. Ja ostatnio testuję gm forte ale jest jeszcze zbyt wcześnie na efekty. Napiszcie jakie tabletki mieliście okazję sprawdzić
_________________
Skuteczne i tanie tabletki na odchudzanie przez internet z profesjonalną wysyłką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dietakatowice
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadne suplementy nie pomogą jeśli się nie ruszamy i nie trzymamy diety. Jeśli ktoś z was byłby zainteresowany rozpisaniem diety i ułożeniem treningu zapraszam na dieta Katowice - oferta wraz z treningami personalnymi na Śląsku, ale rozpisanie planu i diety na terenie całego kraju.
_________________
Trening personalny Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Wto 30 Sty 2018, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez uwazam, ze tabletki nie zdzialaja cudow. Ja mam wlasnie ulozona diete od dietetyka. Odkad ja stosuje regularnie trace na wadze, a efekty sa super widoczne. Moj dietetyk podpowiedzial mi nawet jak stosowac cheat day na diecie wiec w ogole mega super Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaska
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sro 31 Sty 2018, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie "cudowne środki na odchudzanie" prędzej Ci rozstroją żołądek i jelita, niż pomogą. Jak już to jedz naturalne rzeczy przyspieszające przemianę materii, poczytaj sobie, nie wiem chyba cytrusy tak działają, nawet czarna herbata podobno, a nie jakieś suple.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to raczej postawiłabym może i na takie suplementy, ale takie na bazie naturalnych produktów. Pierwsze może spróbujcie bez nich odchudzić się. Ja na razie stosuje terapie zdrowotną z witaminami od https://prozdrowotny.pl/7_doctor-s-best Jak już doprowadzę swój organizm do normalnego zdrowia to zabiorę się za aktywność fizyczną i jakąś suplementację i może odżywki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawa99
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 14 Lut 2018, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wierzę w tabletki na odchudzanie. Dieta i ćwiczenia. Naprawdę warto.
_________________
szkatułki na biżuterię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 15 Mar 2018, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie również suplementy to jednak nie jest dobra droga. Najważniejsza jest odpowiednia dieta i ćwiczenia fizyczne. Picie soków i koktajli z zielonych owoców i warzyw jest jednym ze sposobów wspomagających. Nawet dobrej jakości zielona herbata (np. https://www.krainaherbaty.pl/herbata-zielona/matcha) działą wspomagająco i w zdrowy sposób, bo pomaga redukować tkankę tłuszczową ale także zmniejsza przyswajanie tłuszczów z pożywienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Pon 19 Mar 2018, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że najważniejsza jest dieta i ćwiczenia! Bez tego żadne efekty nie będą długotrwałe. Ważne jest tez zmienienie niektórych nawyków. Ale nie demonizujmy też odżywek. Sam przeczytajcie artykuł http://dietaabc.pl/sport/czy-stosowanie-odzywek-bialkowych-jest-skuteczne/ i przekonajcie się, że nie jest to jakieś czary mary czy widzimisię osób ćwiczących. Czasami takie odżywki są bardzo wskazane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bierendaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 31

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2018, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez tabletek też da się schudnąćuśmiech Wystarczy w sumie silna wolna, której na szczęście mi nie brakuje. Znalazłam sobie nawet fajne mieszanki bezglutenowe na http://www.sklep.savpol.pl Można troszke pokombinować w kuchni i jeśc dalej smacznie, ale bardziej dietetycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Pią 13 Kwi 2018, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na temat cateringu dietetycznego, który w ostatnim czasie jest dość popularny? Sama zastanawiałam się, czy czasami z takiej diety nie skorzystać, bo sprawia wrażenie mogącej przynieść niezłe rezultaty. Na https://www.wygodnadieta.pl/catering_dietetyczny można poczytać jak konkretnie działa taki catering. To z pewnością wygodne i pozwalające zaoszczędzić sporo czasu rozwiązanie.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group