Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zioła dla kobiet, starających się o własne maleństwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 27 Lis 2012, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jeszcze tylko muszę poczekać na potwierdzenie tej diagnozy.
Taką mam nadzieję, że może przekleństwo zamieni się w błogosławieństwo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 535
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lauraire! Nie martw się kochana! Ciesz się że masz to wykryte przed ciążą! Ja też jestem pod stałą kontrolą endokrynologa i muszę kontrolować tarczycę. W czasie ciąży okazało się że TSH mam wysoko ponad normę. Moja endo powiedziała, że szkoda że wiedząc o tym że pół mojej rodziny od strony Mamy mają problemy z tarczycą, nie badałam się wcześniej przed ciążą (nawet nigdy nie zrobiłam TSH, FT3 / FT4) - powiedziała że jeśli zacznie się leczyć przed ciążą, to już się ma tę dolegliwość w garści i można mieć piękne wyniki badań będąc już w ciąży.
Ciąża to specjalny czas - Twoje ciało staje się domem dla małego Astronauty który rośnie pod sercem. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik przed zajściem, bo w ciąży już metody działań są bardzo mocno ograniczone. Podleczysz się i wszystko zostanie wyregulowane! Myśl o tym, że może właśnie uniknęłaś jakiś przykrych konsekwencji wahań hormonalnych w ciąży? Będzie dobrze kobietko! Uszy do góry! Jakbyś miała jakieś pytania to pisz! :*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiorek, z jednej strony się cieszę, bo znalazłam sobie powiedzmy usprawiedliwienie na Nasze wcześniejsze staranki, dlaczego nie wyszły, oraz mam nadzieję, że dzięki temu łatwiej Nam będzie w końcu zaciążyć. Z drugiej strony jest mi przykro, że musiało mnie to spotkać, no i ciągle jeszcze żyję w strachu, do wtorku, aż odbębnię wszelkie wizyty, badania itd. i będę mieć pewność, że to tylko niedoczynność, z którą można normalnie żyć. uśmiech
Może brzydko z mojej strony to zabrzmi, ale cieszę się, że nie jestem tutaj na forum jedyna z takim problemem. Mam nadzieję, że teraz pod stałą opieką endo wszystkie Twoje wyniki są bardzo dobre uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biesiadka
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto 25 Lip 2017, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lubczyk i pokrzywa;)

-
plecaki coolpack
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duzami
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno na zajscie w ciążę może mieć wpływ także otyłość smutny a nawet otyłość partnera moze wpływać na ciążę (przynajmniej tak tu piszą) https://www.euroclinix.net/pl/otylosc/wplyw-otylosci-na-bezplodnosc
Confused
A my niestety oboje zmagamy się ze sporą nadwagą. Cóż, przynajmniej jest kolejna motywacja żeby schudnąć Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 21 Sty 2018, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że każda kobieta powinna przyjmować suplementy. Ich zakupu można dokonać na http://biowitalni.pl/76-kobieta - przy ich pomocy można przygotować swój organizm do ciąży, do zmian, które w nim nastąpią prze okres dziewięciu miesięcy. Czy jesteście podobnego zdania? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pon 5 Mar 2018, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dużo daje odpowiednie nastawienie i dieta. Nie chodzi o stresowanie się i o odchudzanie, chociaż nadwaga na pewno nie pomaga w zaciążeniu.
Po prostu podejść do tego zdroworozsądkowo. Zdrowe jedzenie, zdrowe podejście mentalne. Jeśli idzie o dietę to takie podstawy, jak wyeliminowanie używek, przestawienie się na więcej warzyw i owoców czy nawadnianie organizmu. Jak pić wodę, to taką mineralną, typu Muszyńskie Zdroje (tu można o niej poczytać http://muszynskiezdroje.pl/) - byle miała dużą zawartość minerałów itp.
Takie coś na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc zaciążyć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Czw 15 Mar 2018, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaminy, zioła to rzeczy które warto oczywiście brać, ale jakiegoś wielkiego wpływu na zdrowie dziecka aż tak nie wywrą. Najważniejsze według mnie jest zrobienie badań prenatalnych. Ja wykonywałam je tak w 13 tygodniu ciąży w klinice http://www.gyncentrum.pl/zespol-katowice Nic nie wyszło złego z moją córeczką ale wiem, ze takie badania potrafią już wykryć poważne schorzenia u dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miela
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 6 Kwi 2018, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram mojego poprzednika w 100%... Nic dodać, nic ująć...
_________________
Życie pełne jest sprzeczności, a mu uczymy się do końca swoich dni, jak je godzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Sro 18 Lip 2018, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest odwiedzić lekarza po fachową opinię w tym temacie. Wiadomo, że są zdrowe i nic nie szkodzące, nawet w niewielkim nadmiarze witaminy. Ja zamawiam na https://www.fit-zone.pl magnez i witamine D3 czyli takie bardziej popularne witaminy. Jednak po inne rzeczy wolałabym się udać po opinie do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group