Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Frezy kosmetyczne - hurtownia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hektorka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro 14 Mar 2018, 19:41    Temat postu: Frezy kosmetyczne - hurtownia Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do dziewczyn, które zajmują się wykonywaniem manicure hybrydowego. Czy znacie tę hurtownię, która ma w ofercie m.in frezy kosmetyczne http://motylpro.pl/ ? Planuję niedługo większe zakupy frezów do paznokci i szukam sprawdzonego sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sob 21 Lip 2018, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tej konkretnej hurtowni nie znam ale z własnego doświaczenia polecam Mimari. bardzo rozbudowana oferta, jest cały niezbędny sprzęt dobrej jakości, do tego multum kosmetyków. Uważam, że ceny mają bardzo rozsądne. Plus za szybką wysyłkę. zerknij, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią 28 Gru 2018, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich hurtowni nie brakuje. Ja co prawda nie doszłam jeszcze do frezów, ale to pewnie kwestia czasu. Na razie wystarcza mi sama lampa ledowa do robienia paznokci. Zajrzyjcie sobie na https://activeshop.com.pl/paznokcie/lampy-led-i-uv-do-paznokci.html Tam na pewno znajdziecie wiele przydatnych akcesoriów to profesjonalnego manicure i pedicure.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group