Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Serum zadziała na szybko?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pon 26 Lut 2018, 20:56    Temat postu: Serum zadziała na szybko? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że takie serum do twarzy przyniesie szybki efekt, jeśli zależy nam na czasie?
Widziałam tutaj https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/6252-mizon-snail-repair-intensive-ampoule-serum-do-twarzy-ze-sluzem-slimaka-30-ml.html takie od Mizon ze śluzem ślimaka.
Podobno te kosmetyki azjatyckie są bardzo skuteczne.
Sama jednak jeszcze nie miałam do czynienia, więc chętnie dowiem się czegoś więcej od was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 1 Mar 2018, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej jednak w dłuższym okresie stosowania będzie widać efekty. Ja tak samo stosuje taki koncentrat - https://eapteka.pl/avene-antirougeurs-fort-koncentrat-na-utrwalone-zaczerwienienia-30-ml-100000416 jest fajny, widać że działa no ale wiadomo to nie jest tak że z dnia na dzień będzie cud
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro 14 Mar 2018, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od pewnego czasu się przerzuciłam na serum ale nakładam je pod krem z tej samej serii - http://bielenda.pl/produkty/botanic-spa-rituals-olejek-z-pestek-malin-melisa-serum-nawilzajace-dzien-noc uśmiech wtedy są najlepsze efekty. Ale wiadomo to tez nie jest tak że 1-2 dni i super efekty tylko trzeba regularnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Sro 15 Sie 2018, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy co chcesz osiągnąć. Ja uważam że warto zainwestować w dobry krem. Ja stosuje cetaphil da ultra - bardzo fajnie nawilża, idealnie pod makijaż ale także na noc mi się sprawdza. Nie ma cudów, żaden krem nie przyniesie mega efektów w ciągu jednej nocy ale ten jest super uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group