Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przeziebienie czy alergia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katogolas663a
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 22 Lis 2016, 13:07    Temat postu: przeziebienie czy alergia? Odpowiedz z cytatem

Od kilku tygodni mam cały czas zasmarkany nos i wiecznie mi z niego cieknie. Tony chusteczek juz chyba zuzylam. Myslalam ,ze sie przeziebilam i zaczelam zazywac leki na przeziebienie Oscillococcinum i nic smutny dalej smarkanie, teraz to zaczely mi lzawic oczy i czuje sie okropnie. Nie wiem juz co robic? Czy to przeziebienie, ktorego nie moge wyleczyc czy alergia?
Dodam ,ze nigdy alergii nie mialam zadnej.

Doradźcie mi prosze dziewczyny! Moze ktoras tez miala takie objawy? Co robic? Co kupic w aptece?
niepoprawny
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem podobnie i była to niestety alergia, byłem z tym u specjalisty, wykonał wszystkie testy na alergeny i zalecił mi wapno dla alergików. Przyjmuje je już miesiąc i jak do tej pory sytuacja się poprawiła, katar jest już mniejszy i łzawienie ustało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacper4004
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob 3 Mar 2018, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jest to temat dla speca w tej sprawie. Warto udać się do takiego po opinię.
emilkap94
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 12 Mar 2018, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie to alergia, miałam podobnie. zrób koniecznie testy, a może spróbuj odświeżyć mieszkanie? Do mnie przyjechali z Airozone, wyszłam z domu na parę godzin i zrobione. wszystkie roztocza usunęli Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: