Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Nie 18 Lut 2018, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zabieg depilacji wykonałam w Klinice Miriacki, ale ostatnio też zapisałam się do nich na inny zabieg związany z usuwaniem cellulitu. Oni tam mają całą masę zabiegów http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/ i to bardzo popularnych, co już widziałam jak wychodzą od nich zadowolone klientki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 26 Lut 2018, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
A możecie polecić jakiś sprawdzony salon kosmetyczny z Wrocławia w którym wykonują depilację brazylijską?


Gabinet specjalizujący się w tej depilacji znajduje się we Wrocławiu w centrum na starym mieście ( easywaxing). Stosują tam kilka rodzajów depilacji, woskiem albo pastą cukrowa. https://easywaxing.pl

Polecam jednak tradycyjny wosk ponieważ jest w stanie usunać nawet najmniejsze włoski i depilacja jest na naprawdę długi okres. Stres jest przed pierwszą wizytą, ale tak naprawdę zabieg nie jest bolesny i trwa bardzo szybko ( coś tam czujesz, ale jest więcej stresu niż jest to potrzebne)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 11 Mar 2018, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkąd znalazłam odpowiedni krem do depilacji to się nie przejmuje. Zawsze kupuje sobie ten http://bielenda.pl/produkty/vanity-soft-touch-krem-do-depilacji-zloty-pyl i skóra nie jest podrażniona a z włoskami mam spokój na długo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoannaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 11 Cze 2018, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już rok wcześniej wszystko zaplanowałam i skorzystałam z depilacja nóg Katowice - warto poczytać na ten temat i skorzystać z usług tej kliniki bo działają cuda! Depilacja laserowa nóg to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Zaraz po moim ukochanym hihi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
micja34
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Cze 2018, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za depilacją laserową. Super metoda raz na długi czas można pozbyć się owłosienia ze skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 20 Cze 2018, 5:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie ani depilacja woskiem ani maszynkami totalnie się nie sprawdza. Skóra po jest bardzo podrażniona, mam też często problem z zapaleniem mieszków włosowych. Generalnie laser daje najlepsze rezulataty. W ten sposób we wrocławskim salonie COCO-TIME wydepilowałam już nogi i pachy a teraz zastanawiam się jeszcze nad okolicą bikini uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Lip 2018, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy ostatnio uparli się na ten laser, a ja znalazłam inną metodę, zupełnie nieinwazyjną. Są to zabiegi Epilfree - więcej o nich poczytasz na stronie http://epilfree.pl/. Taki zabiegi wykonuje się u kosmetyczki po zabiegu depilacji mechanicznej. Powoduje, że włosy odrastają dużo wolniej, a owłosienie już po kilku zabiegach jest dużo mniej widoczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję poszukać informacji na blogu http://realife.pl/mleczna-maska-do-wlosow/ tam bardzo często pojawiają się artykuły w których podawane są informacje o tym jak dbać o siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lara_sand
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz w sklepach można już zakupić domowy depilator laserowy dzięki czemu nie trzeba biegać co jakiś czas do kosmetyczki i przepłacać
_________________
"I wszyscy powtarzają: "takie jest życie", a nikt nie pamieta, że życie jest takie, jakie sami sobie zbudujemy." - Will Smith
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2018, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lara_sand napisał:
teraz w sklepach można już zakupić domowy depilator laserowy dzięki czemu nie trzeba biegać co jakiś czas do kosmetyczki i przepłacać

Owszem, w sklepach mamy dostępnych masę laserów ale według mnie nie dorównują one w żadnym stopniu sprzętom, których używają w salonach. Co sądzicie o epilacji? Ostatnio po zabiegu, w salonie Panek Clinic polecono mi właśnie zabieg epilacji. Bardzo mnie to zaciekawiło, bo cena samego zabiegu jest bardzo niska biorąc pod uwagę długotrwałe efekty.
Dziewczyny, jeśli któraś jest z Warszawy to polecam wam tą klinikę http://panekclinic.pl/laseroterapia/ Ceny jak w każdym salonie a jakość usług oceniłabym na najwyższy poziom uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 21 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group