Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ból gardła
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hikerouo
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 9 Gru 2017, 12:15    Temat postu: Ból gardła Odpowiedz z cytatem

Hej!

Znacie coś skutecznego na ból gardła? Mojego Marcelka już 2 dni męczy gardziołko, a żadne płukanki nie dają efektów. Nie chcieliśmy też ryzykować żadnego leku z apteki, ponieważ ma on dopiero 5 lat, więc specyfiki mogłyby mu zaszkodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MrJanina
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 8

PostWysłany: Czw 14 Gru 2017, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu mama zawsze robiła gorące mleko z miodem i czosnkiem, pomagało, ale jest mega niesmaczne przynajmniej dla mnie. Wolałam tabletki ziołowe z apteki, ale musiałam zjeść ich bardzo dużo, żeby pomogły. Też moczyłam stopy w bardzo ciepłej wodzie przed snem, to pomaga na gardło i katar. Ból gardła może być pierwszą ozaką nadchodzącego przeziębienia, dlatego przy okazji podsyłam fajny artykuł na ten temat: http://www.kobiety.pl/zdrowie/czujesz-ze-bierze-cie-choroba
Może któryś z tam zamieszczonych sposobów podział także na gardło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zeren
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 7
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 8:48    Temat postu: Re: Ból gardła Odpowiedz z cytatem

Byliście już u lekarza? Moim zdaniem lepiej sprawdzić dokładnie, co mu dolega, ponieważ organizm dziecka jest bardzo delikatny. Z domowych sposobów na pewno mogę polecić rosół, który skutecznie rozgrzeje od środka i zmobilizuje organizm do walki z chorobą. Dodatkowo możecie mu śmiało podać pastylki do ssania http://fiorda.pl/ - są zrobione tylko i wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu nie ma strachu, że coś złego się stanie. Smakują praktycznie jak cukierki owocowe, więc gwarantuję, że będziecie mieli problem z pojedynczym dawkowaniem pastylek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda mój syn ma już 6 lat ale podaję mu tabletki przeciwbólowe apap a na sam kaszel acc z acetylcysteinum i który ułatwia odkrztuszanie i pomaga pozbyć się wydzieliny z dróg oddechowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2018, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My się wspomagamy naturalnymi sposobami, ale uważam, że najlepsza jest profilaktyka uśmiech Jesienią i zimą wszyscy bierzemy coś przeciwwirusowego, np. groprinosin (tu możesz sprawdzić skład: https://ktomalek.pl/groprinosin-interakcje-ulotka-cena-dawkowanie-tabletki-0-5-g-50-tabl/ub-3113002) i tak całkiem szczerze, tych przeziębień jest zdecydowanie mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oczko 38
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 15

PostWysłany: Pią 25 Maj 2018, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z domowych sposobów to można zrobić płukankę z wodą z solą lub z woda utleniona. Jeśli przez dłuższy czas ból będzie się utrzymywał to lepiej znaleźć dobrego pediatrę, inaczej infekcja może się rozwinąć. Możesz wejść na https://ranking.abczdrowie.pl i poszukać specjalistę z twojej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 6 Lip 2018, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię pastylki z propolisem, na przykład http://tantumnatura.pl/ - mają świetny wpływ na podraznione gardło a do tego przyjemny smak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 18 Paź 2018, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym produktem jest też Cevitt Gardło http://www.cevitt.pl/ - znacie? Mi zawsze pomaga na ból gardła. Dodatkowo też bardzo fajnie nawilża gardło. Z tego co wiem to formuła jest unikatowa - kwas hialuronowy, cynk i witamina C.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 18 Cze 2019, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie gardło boli szczególnie rano, ale to przez problem zatkanych zatok. Powietrze ledwo się przeciska, plus muszę oddychać ustami i jak się robi suchość, to wtedy boli. Pomaga mi czasem płukanka na ból gardła , ale też specjalistyczne tabletki na nawilżanie. Po wyjeździe wakacyjnym jadę do otolaryngologa, bo tak być nie może.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Pią 28 Cze 2019, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno bardzo dobra jest woda utleniona na gardło działa antybakteryjnie i łagodzi. Korzystałam z tego sposobu i na prawdę mi pomogło. Gardło szybciej doszło do siebie niż po innych płukankach czy tabletkach do ssania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group