Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nastrój a PMS
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 19 Sty 2018, 12:03    Temat postu: Nastrój a PMS Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś potrafię kontrolować mój nastrój i zazwyczaj radzę sobie z humorami i złymi myślami - zioła i wsparcie chłopaka naprawdę pomagają. Jednak ostatnio miałam przed okresem tak męczące bóle całego ciała, że myślałam, że nie wytrzymam – chciałam tylko, żeby wszyscy dali mi spokój. Boję się, że teraz już każdy mój PMS będzie tak wyglądać. ☹ Mama jednak powiedziała mi, że pani w aptece powiedziała jej o tabletkach na PMS, nie wiedziałam, że to można leczyć lekami! Zalazłam takie: http://www.castagnus.pl/, chyba spróbuję, bo naprawdę boję się kolejnego miesiąca…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję bo wiem co to znaczy, zmaganie się z pms jest bardzo uciążliwe. Mam to szczęście że stosuję belarę a wiadomo że tabletki antykoncepcyjne pomagają zlikwidować całkowicie te dolegliwości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tarnoli22
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 13 Lut 2018, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się na szczęście tylko domyślam.
_________________
http://www.ubezpieczenienazycie.net.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Pon 26 Lut 2018, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet na silne bóle pomaga ten olejek https://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-5/210 Opakowanie starcza na długo, opłaca się kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Wto 27 Lut 2018, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie okresu tak mnie wszystko boli, że nie jestem w stanie funkcjonować. Ostatnio biorę w takich sytuacjach ketonal. Tylko on jest mi w stanie pomóc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 7 Mar 2018, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ja mialabym za kazdym razem lykac przecibolowe to juz nie mialabym zoladka niestety:( u mnie bole byly na tyle uporczywe, ze nie moglam sie doslownie ruszac. Dopiero dobrze dobrana antykoncepcja (tez mam wlasnie wspomniana belare) zaczela stabilizowac mi gospodarke hormonalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Pią 9 Mar 2018, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bywam zła i wkurzona, nie zawsze daje się to kontrolować, no ale w sumie taka już nasza natura oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 26 Mar 2018, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie niekoniecznie natura oczko rozbuzowane hormony nie sluza ani nam Very Happy ani otoczeniu Very Happy Teraz ginekolodzy moga zdzialac cuda, wiec jesli PMS jest bardzo doskwierajacy to moze warto zdecydowac sie na tabletki, ktore nam te skutki zalagodza. Sama ostatnio czytalam duzo informacji na http://antykoncepcjanamiare.pl/ - naprawde fajny portal, ktory przedstawia cale oblicze anty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Wto 10 Kwi 2018, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie jeszcze apteki na KtoMaLek.pl bo znajdziesz tam porównanie tabletek dla kobiet. Kwestia tego, czego używasz i ile wydajesz, ale zawsze warto wiedzieć więcej i dopiero wybierać. Choć pewnie to też dowiesz się rozmawiając z koleżankami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, nie ma co męczyć się z PMS. Z doświadczenia sama wiem, jaki to dramat dla Ciebie i dla Twojego najbliższego otoczenia. Polecam tabletki antykoncepcyjne Vixpo. Porozmawiaj o nich koniecznie ze swoim ginekologiem. Ja się na nich czuję dużo lepiej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group