Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zafundować sobie depilację laserową?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sob 20 Sty 2018, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam depilację laserową. Nie ma w ogóle nad czym się zastanawiać uśmiech Od kiedy zdecydowałam się na zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, mam święty spokój. Nie muszę się golić codziennie - trzeba przyznać, że było to bardzo męczące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sob 27 Sty 2018, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa to najlepsza możliwa opcja. W zeszłym roku zrobiłam sobie zabiegi depilacji laserowej na łydki w Vici Clinic w Krakowie, do dziś włoski nie odrastają. Mam święty spokój. Zabiegi nie bolały więc tego też nie musicie się obawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Nie 11 Lut 2018, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic w Krakowie na ul. Św. Sebastiana. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera Light Sheer Duet, dzięki czemu są praktycznie bezbolesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 18 Lut 2018, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa jest bardzo wygodna. Nie ma znaczenia jaka pora roku - nie muszę o nic się martwić uśmiech Byłam w Vici Clinic w Krakowie i zdecydowałam się na pachy oraz łydki. Kilka zabiegów i z głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroforica
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 27

PostWysłany: Wto 20 Lut 2018, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki zabiegom depilacji laserem, które wykonałam w Endomed w Toruniu (ul. Konstytucji 3-go Maja 14), udało mi się uzyskać niesamowity efekt gładkości. Ponadto mają ofertę, która jest bardzo przystępna cenowo i nie żałuję, że oddałam się w ich ręce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katy
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pią 23 Lut 2018, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie brałam ślubu, ale rekomendowałabym Wam salon kosmetyczny wrocław http://dlakobiety.net.pl/
Byłam tam ostatnio, przygotowywali mnie do ślubu mojej koleżanki, gdzie byłam druhną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 27 Lut 2018, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez miałam opory dotyczące depilacji laserowej, a teraz powiem wam że nie wiem czego się bałam. Jestem w trakcie zabiegów, a już widzę różnicę, sam zabieg przebiegł bardzo komfortowo i bezboleśnie. A to dlatego że w Skinlogica w Lesznie korzystają z wysokiej jakości laseru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 2 Mar 2018, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto! Sama si e wybrałam i kiedyś nawet nie zdawałam sobie jaką wygodą jest brak włosków na ciele. Nie muszę się depilować.Nie ma stresu,ze nie zdążę się przygotować przed jakimś wyjściem.Poza tym miałam mocne włosy i widać było czarne kropki nawet po depilacji. Obecnie nogi są gładkie i bez takich ,,,kwiatków"

Musicie jednak wiedzieć,ze na depilację laserową można wybrać się w określonych porach roku
http://uroda-nasza.pl/kiedy-najlepiej-jest-wykonac-depilacje-laserowa/

W artykule jest opisane kiedy warto jest ją wykonywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hanna88
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 15

PostWysłany: Wto 13 Mar 2018, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama skusiłam się na depilację laserową w toruńskim Endomed - http://endomed.net.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ już jakiś czas temu. Rozłożone w czasie 3 serie depilacji, a w zasadzie epilacji laserem diodowym Victus dały fantastyczne i przede wszystkim trwałe efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 11 Lip 2018, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mozecie sobie na to pozwolić finansowo to jestem zdania,że nie warto jest się zastanawiac i warto jest na taka depilację iść
nie trzeba bedzie już wydawać kasy na kremy depilujące czy maszynki
depilacja daje długotrwałe efekty
oszczędza się czas
oraz nie ma po niej podrażnien jak to bywa przy depilacji maszynką oczko

Jesli ktos jest z Gdyni to polecam zapisać sie tutaj:

DEPILACJA LASEROWA Gdynia Clinica Cosmetologica
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Rejestracja: +48 791 600 607
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group