Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki naturalne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Pon 11 Gru 2017, 9:14    Temat postu: Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas używa kosmetyków zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jednak nie wszystkie nam odpowiadają i próbujemy znaleźć najbardziej odpowiednie dla nas. Nie jest to jednak proste, gdyż na rynku jest ich taka ilość, ze nie wiadomo co wybrać. Na rożnych forach internetowych czy sklepach można poczytać opinie osób, jednak każdy z nas ma inną skórą i co innego nam pasuje. Niektórzy lubią łagodne zapachy kwiatowe, inni natomiast mocne piżmowe. Ja osobiście polecam kosmetyki naturalne Szkielet kota. Ich receptura oparta jest na delikatnym składnie wypełni naturalnym bez żadnych środków chemicznych. Są one najlepsze dla naszego organizmu i wbrew pozorom maja bardzo dobre właściwości. Coraz więc osób zaczyna jest stosować, gdyż część z nas ma alergie na kremy sprzedawane w zwykłych drogeriach co jest coraz większym problem. Dlatego ja bardzo polecam Wam stosować naturalne kosmetyki pozyskiwane głównie z roślin jak np. kremy czy szampony. Nasz organizm zawsze bardzo dobrze na takie substancje reaguje i go nieświadomie niepodtruwany.

Ostatnio zmieniony przez natkawal76 dnia Wto 11 Maj 2021, 15:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 12 Gru 2017, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o jakich markach mówisz, bo bardzo ogólnie powiedziane, że bez tego i bez tamtego, ale które wybrać, zeby tych składników nie miały?
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto czytać etykiety jak na wszystkim




Get More Information
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 22 Sty 2018, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu zrobiła się moda na kosmetyki naturalne i przyznam się, że ja również uległam tej modzie i wybieram kosmetyki ze naturalnym składem firmy Eldan Cosmetics np. kremy, płyn do demakijażu i wszelkiego rodzaju maseczki. Najlepiej jest kupować kosmetyki tej samej serii. Dziś wiem, że to był dobry wybór uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erquli23
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Sty 2018, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze to ca mają w sobie kosmetyki naturalne?
_________________
http://ubezpieczdom.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak to co mają ? Very Happy są super, o wiele lepsze dla skóry są. Ja sama teraz jestem po zakupie super cieni http://alilla.com I jestem nimi zachwycona, wreszcie kosmetyk który nie podrażnia mi oczu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 22 Lut 2018, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne i naturalne są kosmetyki fresh&natural http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ , są nie tylko skuteczne, ale i w pełni ekologiczne. Nie zawierają silikonów, parabenów, SLS ani sztucznych barwników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama korzystam jedynie z kosmetyków naturalnych, bo mają one najlepszy wpływ na moją cerę i skórę. Ostatnio np zamawiałam kosmetyki do twarzy ze strony https://www.orientana.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/ i był to strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group