Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowe mieszkania
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowak1
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 21:56    Temat postu: Nowe mieszkania Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że ostatnio zaczyna się budować nowoczesne osiedla mieszkaniowe. Zastanawiam się nad kupnem mieszkania i wydaje mi się, że tamta lokalizacja jest całkiem dobra. Jaka jest Wasza opinia na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessandra
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 9
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto 3 Paź 2017, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiałam się nad zakupem własnego mieszkania, ale chyba wolę jeszcze trochę poczekać i wybudować dom. Zawsze marzył mi się ogródek i taras, na którym piłabym rano kawę. Nie wspominając już o tym, że po latach mieszkania w bloku fajnie by było mieć większy metraż uśmiech
_________________
parapety z kamienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Nie 15 Paź 2017, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, w warszawskim Wawrze powstają nowe segmenty, zobacz czy Ci pasują http://markasdomy.pl/ - inwestycja na wysokim poziomie, sprawdzony inwestor zatem i żadnych problemów. Tez bym wybrała domek z kawałkiem zieleni niz mieszkanie, nawet w apartamentowcu. Poza tym Wawer to spokojna dzielnica, wszędzie blisko a znajdziesz cisze i spokój, zupełnie inaczej niz w centrum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 23 Paź 2017, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardziej podoba Wola niż Wawer, też tam jest dużo zieleni bo w okolicy osiedla Nowe Odolany są aż 3 duże parki w tym Moczydło które wszyscy znamy a podstawową zaletą tej lokalizacji jest oczywiście bliskość centrum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 24 Paź 2017, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze marzyłam o swoim warzywniaczku w ogródku i w końcu marzenie się spełni, bo kupiliśmy z mężem dom z ogródkiem http://pasieki-komorniki.pl/ . Zastanawiam się tylko, czy będę miała jak podlewać kwiaty i warzywa. Czy do ogródka będzie doprowadzona woda, żeby móc podłączyć np. szlauf?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Pon 30 Paź 2017, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób szukających apartamentów w Warszawie podrzucam link: http://berezynska46.pl - bardzo fajna lokalizacja, nowe budownictwo, warto rzucić okiem jeśli ktoś jest zainteresowany tego typu mieszkaniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 38

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam czegoś w Lublinie. Zastanawiamy się od jakiegoś czasu, czy wybrać rynek pierwotny, czy wtórny, ale chyba jednak mieszkanie prosto od dewelopera zwycięży. Mam nadzieję, że pozwoli nam to uniknąć jakichś przykrych niespodzianek, a teraz się tyle słyszy o ukrytych wadach mieszkań, a wiadomo, że były właściciel raczej nie będzie chciał o nich wspominać. Inwestycja więc w nowe budownictwo wydaje mi się dużo bardziej rozsądna. Oglądam nowe mieszkania Lublin i wychodzi na to, że jest bardzo duży wybór i wiele możliwości. Nie wiem tylko na jaką lokalizację się zdecydować ostatecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 30 Sty 2018, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W stolicy akurat jest dużo ciekawych osiedli, wszystko zależy od zasobności portfela i tego jakie osiedla bardziej się podobają, ja wolę spokojniejsze dzielnice ale z dobrą komunikacją, stąd wybór osiedla Atala na Targówku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Wto 6 Lut 2018, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie mieszkania, a nawet osiedla mieszkaniowe to świetna okazja do zainwestowania pieniędzy. Nieruchomości do dobra lokata, która może wam dać spore zyski i spokojną emeryturę uśmiech Zainteresujcie się także ofertą firmy http://status.pl jeżeli siedzicie w nieruchomościach. Zajmują się zarządzaniem i administracją nieruchomości mieszkaniowych, dla inwestorów super opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etka
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2018
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Lut 2018, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jakiej lokalizacji mówisz? Gdzie znajdują się te mieszkania?
_________________
https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Fotele-obrotowe/4258
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group