Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobre kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob 23 Gru 2017, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zastanawiam się nad rozświetlaczami, nigdy ich nie stosowałam. Tutaj czytam jakie konkretnie wybrać https://www.amfora.pl/wiadomosc/rozswietlacze-jak-wybrac-i-nakladac/3533/ Przed zakupem wolę się czegoś dowiedzieć, aby wybrać najlepszą opcje do typu swojej cery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sob 23 Gru 2017, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić Ci świetne cienie do powiek, mówię tu o Marocco z Bikora! Długo się utrzymują, cały czas równomiernie rozłożone na powiece. Pięknie podkreślają oko a co najważniejsze bardzo łatwo się nimi pomalować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sob 30 Gru 2017, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te cienie to powiek rzeczywiście niezłe !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Nie 31 Gru 2017, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się udało fajne paletki cienie na https://kontigo.com.pl/makijaz/kosmetyki-do-makijazu-oczu/palety-cieni-do-powiek.html kupić uśmiech tam w ogoóle często jakieś kosmetyki kupuje ale z tych paletek jestem wyjątkowo zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beuba
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie 31 Gru 2017, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znacie może jakieś naprawdę dobre i sprawdzone tusze do rzęs. Ja właśnie poszukuję szczególnie czegoś, co dodaje rzęsom objętości... W necie trafiłam na przykład na taki cikawy tusz do rzęs https://drogerium.pl/oczy/tusze-do-rzes/loreal-volume-million-lashes-so-couture-extra-blac/ Czy któraś z Was miała już może z nimi styczność i jest w stanie doradzić, czy warto w nie zainwestować? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady oraz sugeste w tym obszarze tematycznym uśmiech Z całą pewnością mi się one przydadzą uśmiech
_________________
A ci, którzy "doskonale wyczuwają prawdzie emocje innych", dają się omamić najbardziej oczywistym pochlebstwom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobre i sprawdzone kosmetyki to takie, które zawierają tylko w 100% naturalne składniki, nie uczulają oraz nie podrażniają naszej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Nie 28 Sty 2018, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To różnie... każdy kosmetyk powinien być tak naprawde dopasowany do nas, do naszej skóry i problemów jeśli są... ja ostatnio zaczelam wyposazać wlasna kosmetyczke w kosmetyki, ktore kupuje u mojej kosmetyczki. Sama zamawia do salonu profesjonalne zestawy do pielegancji z kerpro.pl ktore rzeczywiscie dzialaja co widze podczas naszych zabiegow. Efekty sa mega zwlaszcza maseczka do rak regeneracyjna sprawdzila mi sie super podczas osytatnich mrozów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pią 2 Lut 2018, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio bardzo fajny krem Remescar kupiłam. Widziałam reklamę w tv, poźniej w sieci się na niego natknęłam i zaryzykowałam i go zakupiłam. Według mnie działa jeszcze lepiej niż jak o nim piszą, bo jak ja nakładam rano ten krem, to chwila i już moje worki przestają być widoczne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tłumacz23
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 6 Lut 2018, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, mi by się przydało coś dobrego na cienie pod oczy uśmiech
_________________
tłumaczenia stron internetowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 20 Lut 2018, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię gdy moja ukochana kupuje sobie sztuczne rzęsy, zwłaszcza te, ze sklepu https://www.amazinglashes.pl/sztuczne-rzesy. Który mężczyzna nie chciałby mięć takich widoków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 13 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group