Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szklarz Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 11:44    Temat postu: Szklarz Warszawa Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej osób robiących remont lub budujące dom zamawiają meble i akcesoria na wymiar. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż np. szafy czy inne meble możemy mieć takie jak chcemy. Wybieramy kolor, materiał z jakiego ma być wykonany dany meble i jak ma dokładnie wygląd , czyli ile ma mieć szuflad itd. Jest to dla większość z nas bardzo komfortowe. Podobnie wygląda sprawa z łazienką. Gotowe elementy to prysznic czy ubikacja, a reszta robiona jest na zamówienie. Ja znalazłam dokonała firmę zajmującą się szkłem https://cienkusz.com.pl bardzo ładne realizacje na ich stronie zachęciły mnie do zamówienie wszystkich elementów szklanych u nich. Lustra na wymiar, kabina prysznicowe, panele szklane do kuchni. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, a montaż przebieg szybko i bez problemów, co rzadko zdarza się podczas remontu. Panowie przyjechali , zamontowali i po sobie pospratli co był bardzo miłym akcentem. Bardzo polecam wykonanie mebli czy innych elementów na wymiar.

Ostatnio zmieniony przez natkawal76 dnia Pon 21 Maj 2018, 12:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michal33
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 19 Lut 2018, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgdzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
_________________
Jest tylko jeden bóg - nazywa się Śmierć. A co mówimy bogowi śmierci? Nie dzisiaj!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henry231
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 6 Kwi 2018, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, dzisiaj meble na wymiar to żaden problem.
_________________
Ksero w biurze – nie musisz go kupować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
piotr998
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 6 Lip 2018, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja się orientuję to szklarz z Warszawy jest najdroższy w kosztach z całego kraju.Lepiej brać kogoś z południa kraju.

_________________________________________________________
Poradnik - pożyczki i programy partnerskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czokaniaszak
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 37

PostWysłany: Pią 13 Lip 2018, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ta firma jest w stanie zrobić panel szkła zbr0ojonego? Najlepiej jakby było ono dodatkowo gięte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onykson89
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 59

PostWysłany: Wto 17 Lip 2018, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie akcesoria jak np. umywalki szklane na wymiar możecie dostać także w firmie https://krzemien.com.pl Remontując swoją łazienke warto mieć tą stronkę pod ręką. Na pewno dobierzecie z nimi wszystko co niezbędne do zaaranżowania nowoczesnej łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 20 Sty 2021, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś natomiast potrzebowałby silikonu do szkła to polecam zajrzeć na https://www.soudal.pl/profi-uszczel-klej/item/432-silirub-ac-silikon-szklarski. Korzystałam z niego niedawno i sprawdził się doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Warszawy niestety nie jestem w stanie polecić nikogo konkretnego, ponieważ bywam tam jedynie przejazdem. Jeśli jednak szukacie szklarza we Wrocławiu, to ja od siebie mogę, polecić tę firmę https://www.panszklarz.net.pl/ Mają naprawdę niesamowite doświadczenie i robią ze szkła prawdziwe cuda. U mnie w budynku biura robili szklaną balustradę i wyszła naprawdę nowocześnie i pięknie. Generalnie kontakt i cała współpraca były super, dlatego, jeśli szukacie, takich usług nie ma się co zastanawiać. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej. Znajdziesz u nich Muszę przyznać, że długo szukałem konkretnych informacji na ten temat, ale w końcu trafiłem na rzetelny artykuł z informacjami. Sprawdź i sie przekonaj wystarczy klik! https://bellaplace.pl/marketing-w-modzie/pozycjonowanie-sklepu-z-odzieza-krok-po-kroku/

Ostatnio zmieniony przez lenkaa dnia Sob 8 Sty 2022, 16:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej. Znajdziesz u nich Muszę przyznać, że długo szukałem konkretnych informacji na ten temat, ale w końcu trafiłem na rzetelny artykuł z informacjami. Sprawdź i sie przekonaj wystarczy klik! https://www.randki-holandia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group