Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Wto 6 Lut 2018, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jednak pozostane przy Polsce ;D Nie stać mnie na takie atrakcje, już wesele w Polsce wiąże się ze sporymi wydatkami. My w sumie dopiero zaczynamy organizacje wesela, ale już mamy najgorsze za nami, czyli wybór sali. Teraz na portalu http://www.fotograf-wesele.pl/Lublin,miasto,zdjecia_slubne_fotograf_wesele.html przeszukuje oferty fotografów z okolic. Fajna opcja, widać od razu wolne terminy, ceny i rekomendacje innych użytkowników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magda33
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 7 Lut 2018, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoczątku myślałam, że ogarnę wszystko samodzielnie, ale potem miałam trochę problemy ze zdrowiem i nie mogłam poświęcić dużo czasu na organizacje. Musiałam skorzystać z usług agencji ślubnej. Chciałam żeby wszystko było na poziomie i oczywiście to nam kosztowało sporo kasy. Musieliśmy nawet wziąć pożyczkę na https://kredytoff.pl/ Powiem, że nie żałuje o to, że skorzystałam z usług agencji, ponieważ wszystko było tak jak ja sobie wyobrażałam. Mam super wspomnienia o swoim idealnym weselu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Sro 7 Lut 2018, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o dobrym kamerzyście, który w najlepszy możliwy sposób uwieczni nasze wesele! Warto wybrać takiego, który przedstawi idealnie nasze emocje, zabawę gości, radość i wszystko inne! Firmą, która w taki sposób pracuje niewątpliwie jest http://camon.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jakoś sami sobie daliśmy radę z organizacją wesela i muszę przyznać, że było to dla mnie mega wyzwanie. Nie dość, że było mało czasu - raptem 8 miesięcy to jeszcze wiele osób zrezygnowało z przyjścia, ze względu na zamówione sobie wcześniej wakacje... No ale nic, jakoś przetrwaliśmy. No i tutaj ogromne podziękowania dla mojej chrzestnej, bez której tego wszystkiego bym nie ogarnęła. no i oczywiście http://www.probitus.pl, dzięki którym wszystko przyszło na czas i było takie, jakie zamawialiśmy uśmiech
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tad3r
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 14 Lut 2018, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swoje jakieś tiki i opcje na przygotowania. Ale te propozycje które dajecie dziewczyny rzeczywiście mogą się sprawdzić. Dzięki za porady, postaram się do nich dostosować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FotoBudka24h
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 20

PostWysłany: Czw 15 Lut 2018, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że samodzielnie też spokojnie damy radę wszystko zorganizować. Bardziej jest to kwestia poszukiwań sali i czasu jaki na tym spędzimy, pozostałą część formalności w sensie atrakcji weselnych czy wyboru dj/orkiestra, można dokonać online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swinkamorswinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 15 Lut 2018, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super by było, gdyby ktoś mi doradził o co pytać podczas oglądania sali i rozmowy z kierownikami. Wiem, że pierwsza rzecz to wiadomo, menu, korkowe i ciasta/owoce, ale coś więcej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nospala
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pon 19 Lut 2018, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie najważniejsze są jedzenie, muzyka i fotograf, a co do ostatniego polecam Ci tych wybitnie utalentowanych ludzi https://podswiatlo.pl/sesja-slubna-w-stylu-boho-stodola-folwark-wiazy/ dla mnie są naprawdę wirtuozami fotografii. Reszta to tak naprawdę dodatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 20 Mar 2018, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przygotowania zaczęliśmy od znalezienia sali weselnej, bo z tym jest przeważnie najwięcej problemów. Udało nam się znaleźć piękną salę bankietową - https://pomorska21.com/ i na szczęście trafiliśmy na wolny termin wtedy, kiedy akurat chcieliśmy. Niesamowite szczęście, tym bardziej że sala jest piękna i robi ogromne wrażenie - szczególnie gdy jest dodatkowo ozdobiona na wesele uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przystan_eu
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie to jest kluczem do sukcesu, zarezerwować odpowiednio wcześniej sale weselną i zgrać to z terminem w kościele, czasami nie jest to tak łatwe jak mogłoby się wydawać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 3 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group