Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własny kąt i kredyt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 61, 62, 63  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 13 Lip 2017, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh, ciężki temat, my wzięliśmy dwa kredyty jeszcze przed małżeństwem, co prawa dość małe, ale ciągną się za nami... Teraz nie wiemy czy spłacać je do końca (jeszcze 5 lat) i wtedy decydować się na nowe mieszkanie, czy brać teraz i dalej się zadłużać, ale być na swoim. Mam mętlik w głowie. Wiele już czytałam na temat pętli zadłużenia (tutaj) i wiem co z czym się je, ale mimo wszystko mnie ta sytuacja przeraża.
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agapi
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 7 Wrz 2017, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się domek z kominkiem, ale jakoś boję się wziąć na siebie tak dużej odpowiedzialności jaką jest kredyt... smutny
_________________
portale kominkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Wto 9 Sty 2018, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie znacznie trudniej jest dostać kredyt niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Przede wszystkim dlatego, że wprowadzone zostały pewne rekomendacje, które mówią, że bank może sfinansować do 80% wartości nieruchomości. Powinniśmy więc mieć minimum 20% wkładu własnego. Przy czym ten wkład własny, nie powinien pochodzić z kredytu, pożyczki. Powinien stanowić nasz oddzielny majątek. Proponuję tutaj sprawdzić: http://finanovacash.pl/ - masz tam porównanie poszczególnych ofert bankowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miley
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 12

PostWysłany: Nie 4 Lut 2018, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skorzystałam z lublin wyceny nieruchomości i dobrze wiem ile mnie będzie wymarzone mieszkanie kosztować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bohdan
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sob 17 Lut 2018, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie wymarzone mieszkanko troche kosztuje, ale mamy sowją działke, własny domek, nasz kąt. Na wisonę już będziemy kłaść dach chyba blachę gontopodobną położymy albo blachodachówkę z posypką mineralną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pią 17 Sie 2018, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie własne mieszkanie lub dom trochę kosztuję. Sam coś o tym wiem, jest to bomba pieniędzy jednak myślę, że warto zrobić krok do przodu i zastanowić się nad zakupem własnego kąta. Jeżeli będziecie mieć wątpliwości polecam zajrzeć na ciekawy blog Ledlicht.pl, gdzie wszystko macie opisane jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vera90
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 14

PostWysłany: Nie 26 Sie 2018, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy to szczęście, że mój miał zapisane mieszkanie. Co prawda było dużo za duże więc koszty utrzymania na początku były duże. Teraz jest nam łatwiej, bo zrobiliśmy trochę drastyczny krok oczko Wynajęliśmy nasze mieszkanie przez firmę DJN a sami kupiliśmy mniejsze w nowszym budownictwie. Spłacamy z tego, co dostajemy z wynajmu, więc w sumie wychodzimy na swoje. I prawdę powiedziawszy o nic się nie martwimy, bo DJN dba o cały proces najmu, zabezpiecza sam najem i regularnie przelewa nam odpowiednią kwotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cyber
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez powoli sie przymierzamy do zakupu nowego mieszkania w wiekszym miescie. Niestety tutaj jestesmy zbyt bardzo ograniczeni jesli chodzi o mozliwosc rozwoju zawodowego. Zreszta codzienny dojazd kilkadziesiat kilometrow w obydwie strony mija sie troche z celem. Problem natomiast lezy w znalezieniu sprawdzonej firmy od przeprowadzek .. u nas w okolicy niestety nikt taki nie dziala. Przegladajc oferty z sieci w oko wpadl mi Zlotnicki - https://zlotnicki.pl/oferta/przeprowadzki-mieszkan/ Jak widac na rynku dzialaja juz ponad 20 lat co jest dla mnie dobrym wyznacznikiem jesli chodzi o jakosc i o to czy mozna im zaufac. Napiszcie czy korzystaliscie moze osobiscie i jak wrazenia. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 4 Wrz 2018, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie budowę swojego domu to musicie też na pewno pomyśleć o projekcie tego domu. Jeżeli nie udało Wam się jeszcze nic wybrać to możecie rzucić okiem na takie projekty nowoczesnych domów. Moim zdaniem taki dom będzie wyglądał bardzo oryginalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroKaro28
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 11 Mar 2019, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj że przy wyborze mieszkania warto sprawdzić czy mają windy , nie ma nic przyjemnego ze schodzeniem z wózkiem po schodach z 4 piętra :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 61, 62, 63  Następny
Strona 57 z 63

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group