Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak zrzucić wagę po ciąży?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MrJanina
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 8

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dieta i trening nie zadziałały, to albo były źle dobrane, albo się nie trzymałaś oczko A może po prostu za wcześnie zaczęłaś? Po ciąży też trzeba dać sobie chwilę czasu na dojście do siebie. Jeśli karmisz, to też nie powinnaś stosować redukcyjnej diety, żeby nie nabawić się niedoborów. A niedobory to problemy ze zdrowiem, słabe włosy i paznokcie, gorsza cera... Wszystko z głową oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LorieR
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Dębno

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2017, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie może jakąś szerszą wiedzę na temat diety redukcyjnej? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam nad jej zastosowaniem i poszukuję jakichś sprawdzonych informacji na jej temat... Czy znacie się choć trochę na ten temat i dalibyście radę mi coś doradzić? Czy uważacie, że na przykład porady z tego artykułu są warte uwagi https://www.trener.pl/odzywianie/dieta-redukcyjna-jak-ulozyc-diete-redukcyjna/ ? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju sugestie w tym obszarze tematycznym uśmiech Będą naprawdę bardzo przydatne.
_________________
Możesz się wściekać, ile chcesz, ale nic nie poradzisz na to, na co nic nie poradzisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duduo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LorieR napisał:
A czy macie może jakąś szerszą wiedzę na temat diety redukcyjnej? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam nad jej zastosowaniem i poszukuję jakichś sprawdzonych informacji na jej temat... Czy znacie się choć trochę na ten temat i dalibyście radę mi coś doradzić? Czy uważacie, że na przykład porady z tego artykułu są warte uwagi https://www.trener.pl/odzywianie/dieta-redukcyjna-jak-ulozyc-diete-redukcyjna/ ? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju sugestie w tym obszarze tematycznym uśmiech Będą naprawdę bardzo przydatne.


Może poczytaj o diecie paleo, mi pomoglła.
_________________
Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze sukienki na śląsku wejdź na moda ślubna śląsk a Przekonasz się że mamy najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 24 Paź 2017, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby pozbyć się zbędnych kilogramów trzeba ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Zastanawiam się czy nie zacząć stosować jeszcze suplementów, koleżanka poleciła mi https://zyj-zdrowiej.pl/garcinia-cambogia-actives-opinie-sklad-dzialanie-czy-preparat-jest-wart-swojej-ceny/ . Może ktoś z was korzystał z niego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bellax
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sob 28 Paź 2017, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba jeść regularnie i pić dużo wody. A gdy najdzie chęć podjadania na słodkie nie ulegać jej. Wiem, jak to brzmi '' nie ulegać''. Wybieraj tylko to, co pomoże Ci zrzucić wagę: http://medicot.pl/co-jesc-miedzy-posilkami/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Sro 1 Lis 2017, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie dieta i zdrowy tryb życia na pewno zrobią swoje. radze tylko unikac glodowek. po ostatnich przygodach z dietami stwierdzilam ze wreszcie czas na cos "porządnego" no i postawilam na na zbilansowana diete bez slodyczy, alkoholu - warzywa, owoce i bez glodowania! musze jeszcze tylko dokonczyc kuracje dicopeg 10g bo wlasnie po ostatniej diecie pozostaly mi problemy trawienne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glosikx00
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią 16 Lut 2018, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie sprawdź opinie o slim4vit na tamtej stronie ze wskazówkami. Tam wszystko masz podane co do skłądu i skuteczności. Możesz też zainteresować się dietami, jeżeli masz troche czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beaciunka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 13 Mar 2018, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Ci polecić jedną z diet online z której ostatnio znajoma korzysta: http://hb-dieta.pl/dieta-online/ . Bardzo sobie chwali zatem może i tobie się przyda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fitfitfit
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 14 Mar 2018, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbać o podkręcenie metabolizmu. Jeśli mamy ospały i wolny metabolizm trudno będzie nam schudnąć.

Podrzucam fajny artykuł z trickami jak podkręcić metabolizm: https://www.trenerpersonalny-katowice.pl/blog/15-trickow-przyspieszenie-metabolizmu-ktore-musisz-znac/
_________________
plan treningowy online - odbierz swój plan treningowy i zacznij ćwiczyć już dziś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Czw 10 Maj 2018, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dieta paleo? https://glutamina-odzywki.pl/blog/dieta-paleo-powrot-do-korzeni
Jest dosyć interesująca i sama się zastanawiam czy by nie spróbować. Przydałoby się zrzucić kilka kg przed latem więc może się uda. Ogólnie nie lubię diet, ale ta wydaje się być naprawdę w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group