Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia ślubne - niebanalne - gdzie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoannaZ
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 9 Lis 2017, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej oczko
Ja kupowałam przez internet tu:
www.paperlove.com.pl
Robią szybko i personalizują jeśli wyślesz im imiona i nazwiska. Nie będzie dodatkowej roboty z wpisywaniem ręcznym - tekst zaproszenia jest również Twój. Mają fajne indywidualne podejście do klienta oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannamloda92
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad tymi dwoma: https://www.celegarth.pl/zaproszenia-slubne/kwiat-paproci-zaproszenie-slubne/ i https://www.celegarth.pl/zaproszenia-slubne/tajemniczy-las-zaproszenie-slubne/.
Mam próbki i są super zrobione. Więc chce tu zamówić. Tylko mam dylemat co lepsze. Paprocie czy poprostu las? MOże pomożecie zdecydować? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 7 Gru 2017, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te zaproszenia z kwiatami paproci jak dla mnie bomba! Świetnie wyglądają i są bardzo nowoczesne. Ja szukałam zaproszeń na tej stronie. Mają bardzo ciekawe zaproszenia w konkurencyjnych cenach. Aż trudno zdecydować się na jeden model.
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WeronInka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 26 Sty 2018, 12:20    Temat postu: Zaproszenia ślubne Odpowiedz z cytatem

Prześliczne zaproszenia znalazłam na ameliawedding.pl w sumie przypadkowo trafiła, bo przejrzałam tysiące stron po drodze. ale te mnie jakoś najbardziej przekonały. Nie są przekombinowane i cenowo tez bardzo dobrze to wyszło. Wcześniej zamówiłam sobie próbki bo nie mogłam sie zdecydować co do szablonu. Polecam zajrzeć na stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzianka09
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 9

PostWysłany: Wto 30 Sty 2018, 19:04    Temat postu: Zaproszenia Biały Kot Odpowiedz z cytatem

Tutaj na stronce też macie śliczne, sprawdziły sie w naszej rodzinie nie raz. Jedna drugiej sobie przekazywała namiar bo pomysłowe, oryginalne i bardzo dobrze z dokłądnością i drobiazgowością wykonane. Papier też nie byle jaki, bardzo dorej jakosci . No i recznie robione wiec nie drukowane hurtem na setki wesel , dla mnie to najwazniejsze , ale sami pooglądajcie https://bialykot.com.pl/ Dodam jeszcze zdjecie - moja siostra miała takie ostatnio
_________________
Zakochana......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Piasta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 7 Lut 2018, 19:21    Temat postu: Polecam! Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do odwiedzenia strony:
www.pracownianiezwykla.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FotoBudka24h
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 20

PostWysłany: Czw 15 Lut 2018, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak mowa powyżej- oryginalnych, ładnych zaproszeń ślubnych warto poszukać w dobrych sklepach internetowych. Tutaj jest zdecydowanie największy wybór i rozsądne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kokoszka22
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 2
Skąd: kraków

PostWysłany: Sro 11 Lip 2018, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie ładnych to polecam https://florae.pl/
Rośliny ręcznie malowane, papier i koperty handmade a ceny przy tym korzystne Very Happy
_________________
wyjątkowe zaproszenia ślubne w stylu boho, rustykalnym i minimalistycznym, z ręcznie malowanymi zdobieniami botanicznymi
https://florae.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GawelJaworski
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecił bym zrobienie zaproszeń własno ręcznie przez parę młodą lub zakup ręcznie robionych zaproszeń.

_________________

wizytówki kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rabarbarek
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2018, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zdecydowałam się na zamówienie zaproszeń przez internet. Znalazłam drukarnię, gdzie robią też projekty indywidualne. Zaproszenia piękne, dobre jakościowo, a cenowo mniej niż mówili mi w innych drukarniach stacjonarnie. Jakby któraś była ciekawa to zaglądnijcie sobie na www.copyfestival.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następny
Strona 22 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group