Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szukam sukni na wesele siostry

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jozef79
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw 16 Lis 2017, 12:47    Temat postu: Szukam sukni na wesele siostry Odpowiedz z cytatem

Witam,

Gdzie można kupić sukienkę na wesele - najlepiej przez internet, ponieważ dopiero co urodziłam dziecko i niekoniecznie chce mi się chodzić po zakupach w tym stanie.

Zazwyczaj kupowałam sukienki na miejscowym bazarze od firmy http://sukienkilodz.pl/ natomiast z racji obecnej sytuacji, nie czuję się komfortowo, aby w tym momencie wyjść z domu.

Czy ktoś wie, jaki sklep internetowy oferuje tego typu strojne sukienki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Wto 13 Lut 2018, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo takich sukienek znajdziesz w internecie. Warto najpierw tam się rozejrzeć i zastanowić, jaką chcesz sukienkę. Tutaj http://www.navona.pl/pl/p/501718-dluga-sukienka-wieczorowa/463 widziałam sporo takich na specjalne okazje. Na wesele też będą dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2018, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem każdej kobiety. Jaką kupić. A co z pragmatycznym pomysłem sukienki pasującej na każdą okazję, wizytowej http://odkryty.net/sukienka-wizytowa-jak-wybrac-aby-pasowala-na-rozne-okazje. Zakup internetowy nie jest chyba problemem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2018, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o stylizacje weselne to najlepiej szukać inspiracji na blogach. Tam pojawiają się aktualnie panujące trendy - także jeśli chodzi o sukienki. Możesz też szukać bezpośrednio w sklepach - od siebie mogę zaproponować ebutik.pl. Kupisz online (jak chcesz), ceny mają ok i szeroki wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapaster
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jak szukasz inspiracji weselnych to warto poszukać ich na blogach lub po prostu przeglądając oferty na sukien jak np w sklepie zoio. Później przy tworzeniu własnej stylizacji wystarczy jak będziesz się nią sugerowała tym co tam zobaczysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group