Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Suknie ślubne 2016 Fryzury ślubne 2016 Suwaczki na PULPIT WINDOWS Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

remont kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
bywalec
bywalec

PostWysłany: Wto 13 Lut 2018, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam,że warto jest zastanowić się równiez nad meblami gotowymi. Nie rozumiem troche tego szaleństwa na punkcie kupowania mebli na wymiar.Meble gotowe po pierwsze są o wiele tańsze. Po drugie mogą wygladać również bardzo dobrze.

Sama mam coś takiego:

A zamawiałam właśnie przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 15 Lut 2018, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam robić remonty, ale są rzeczy, których nie mam zamiaru zaczynać. Ja np. nie podjąłbym się remontu okien. Ostatnio sprawdzałem na stronie internetowej https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/okna-i-parapety-rolety-karnisze/okna-dachowe troszkę rzeczy i cenowo wyszedłbym o niebo lepiej, niż zabierając ekipę, ale mimo wszystko jest to jednak ogromny strach - źle przymocowane okna mogą np. wystrzelić w trakcie burzy, co nie byłoby zbyt przyjemne, prawda?
Powrót do góry
nicce
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sob 24 Lut 2018, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@berka wiadomo - meble gotowe to na pewno najprostsze rozwiazanie... ale jesli mieszka sie czy to na poddaszu czy tez wprowadza sie do nowego domu, gdzie specjalnie planowalo sie przestren pod swoja kuchnie marzen - to jednak meble na wymiar musza byc i kropka! ;D Zresztą uwierz... nam zrobili w salonie agaty piekna biala kuchnie tego typu https://www.agatameble.pl/gazetka-kuchenna-qubik-02-2018 Efekt jest taki, ze kuchnia jest bardzo przestrzenna, kazdy elemnt ma swoje miejsce - nie ma przypadku. Kazda połeczka, kazdy modul i kazda szuflada byla z gory zaplanowana. Nic nie odstaje, nic nie wadzi - dzieciaki nie obijaja sie o rogi blatów. Różnica jest ogromna
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: