Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 13 Lut 2018, 11:20    Temat postu: Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, potrzebuje rekomendacji salonu, moja mama kończy 65 lat i chciałam jej zafundować jakiś pakiet odnowy, może botox.. najbliżej ma do Poznania więc tutaj musi być klinika
Proszę o konkretne opinie, cena nie gra roli, ważna jest jakość i wykonanie zabiegówwykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Wto 13 Lut 2018, 11:55    Temat postu: Re: Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Słuchajcie, potrzebuje rekomendacji salonu, moja mama kończy 65 lat i chciałam jej zafundować jakiś pakiet odnowy, może botox.. najbliżej ma do Poznania więc tutaj musi być klinika
Proszę o konkretne opinie, cena nie gra roli, ważna jest jakość i wykonanie zabiegówwykrzyknik


Polecam tutaj ich
https://bonadea-krakow.net.pl/

Pełen profesjonalizm. Zabiegi są wykonywane poza tym przez lekarzy dermatologów i przez kosmetologów z doświadczeniem, a nie jak w niektórych innych miejscach przez kosmetyczki po kursach. Tak wiec masz tutaj pewność,ze wszystko będzie wykonanz zachowaniem bardzo dużej higieny i co najważniejsze dobrze.

Sama jestem ich wierną klientką uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amandek
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 6 Mar 2018, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Body Care Clinic z Katowic. Klinika wykonuje nowoczesne zabiegi, np. zabieg http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/ulthera-lifting-twarzy-bez-skalpela/ który w wielu przypadkach moze zastąpić botoks i nie wymaga kłucia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o botox Katowice mają tam mnóstwo ciekawych ofert. Wiele ciekawych ofert w idealnej cenie. Wiele osób szuka takich rozwiązań w dobrej cenie za takie specjalistyczne zabiegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszja69
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Kraków to koleżanka była zadowolona z zabiegu wykonanym w tym miejscu: https://www.ciesinski.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group