Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ktoś cierpi na PMS ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 30 Lis 2017, 11:14    Temat postu: Ktoś cierpi na PMS ? Odpowiedz z cytatem

No i nie jesteście same, dopadło mnie to dziadostwo – PMS. Od strony fizycznej nie jest jeszcze źle, ale od strony psychicznej to masakra. Chodzę jak bomba tykająca i nie wiadomo kiedy wybuchnę. Też tak macie? Jestem raczej spokojną osobą, a teraz aż mnie korci żeby naskoczyć na kogoś. Nie mogę już sama ze sobą wytrzymać. Musiałabym zapisać się na jakiś trening chyba albo coś, żeby spuścić trochę adrenaliny- ale nawet nie mam na to czasu, bo cały czas siedzę prawie w pracy ;/. Jak więc żyć z PMS? Czy już naprawdę nie ma żadnego dobrego środka na to? A teraz mi się przypomniało, że ostatnio koleżanka wspominała, że są pewne tabletki Castagnus bodajże, które znalazła tutaj http://www.castagnus.pl/ ponoć rzeczywiście działają na PMS. A może to byłby dobry sposób? Chyba je wypróbuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Nie 31 Gru 2017, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry na dolegliwości bólowe, nawet silne jest ten olejek
https://cbdcentral.pl/pl/p/Olejek-konopny-CBD-Hempro-5-10-ml-BIO/76
pomaga także przy zaburzeniach endokrynologicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 8 Lut 2018, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masakra z tym pms, ja dopiero odetchnęłam odkąd stosuję hormonalną antykoncepcję (belara) , teraz wiem że żyję w końcu i nic mi w tym nie przeszkadza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Czw 1 Paź 2020, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie olejki CBD https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 mogą się tutaj sprawdzić bardzo dobrze. Przede wszystkim bowiem wpływają one bardzo dobrze zarówno na nasze zdrowie, jak i samopoczucie. Przy czym pomagają nawet w walce z depresją, wobec czego na pewno warto wziąć pod uwagę ich stosowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 4 Paź 2020, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka ma z tym problem, bardzo cierpi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cathrine.deckow
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie 4 Paź 2020, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cierpię na PMS i nie polecam tego nikomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 30 Paź 2020, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście mam ten problem już z głowy bo biorę tabletki vines a wiadomo że hormonalna antykoncepcja rozwiązuje ten problem ale zanim zaczełam jest stosować też bardzo cierpiałam, miałam straszne bóle a nawet wymioty w czasie miesiączki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Sro 25 Lis 2020, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna ma zdecydowanie poważniejszy problem bo okazało sie po diagnostyce w szpitalu medicover że choruje na endometriozę, ginekolog to podejrzewał ale do szpitala skierował ją na diagnostykę która to potwierdzi lub wykluczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group