Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wczasy w Hiszpanii?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
haniamon
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 27 Gru 2017, 23:16    Temat postu: Wczasy w Hiszpanii? Odpowiedz z cytatem

Korzystał ktoś z ofert biura online (Touroperator) Direct Spain Tour https://directspaintour.com/pl/ ? Czytałam o nich dobre opinie. Podobno, dzięki temu, że mają siedzibe w Madrycie oferują klientom w formie bezpośredniej szeroki wachlarz turystycznych ofert wyjazdowych do Hiszpanii, oparty na zasadach pełnej gwarancji i najlepszej ceny. To chyba warto skorzystać, co nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofiaczartoryska
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 54

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego biura, ale marzy mi się wyjazd do Hiszpanii. Może kiedyś się uda:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Czw 18 Sty 2018, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie mam zaufania do biur podróży. Znam zbyt wiele osób, które miał dość przykre doświadczenia podczas różnych wycieczek. Według mnie lepiej jest zorganizować podróż na własną rękę, szczególnie że nie jest to jakieś bardzo trudne. Sama rezerwacja i zakup biletów na pociąg na stronce http://europodroze.pl/ trwa dosłownie chwilę, więc pozostaje jedynie zapewnienie sobie jakiegoś noclegu. Na wycieczce organizowanej bez pomocy takiego biura można przynajmniej zwiedzić dowolne miejsca i nie trzeba się pilnować ustalonego wcześniej planu wycieczki. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro 7 Lut 2018, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam się udało i w tym roku na Sardynię lecimy uśmiech przez http://wakacjenasardynii.pl/noclegi/ znalazłam fajne noclegi. No i mamy tyle planów że hej! w kazdym razie nie mogę się doczekąc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group