Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

gdzie dodam ogłoszenie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ucho
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią 2 Lut 2018, 11:30    Temat postu: gdzie dodam ogłoszenie? Odpowiedz z cytatem

Hej! Czy znacie jakieź portale gdzie można dodać ZA darmo ogłoszenia? Znalazłam Okeno i się zastanawiam czy to dobry wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiera93
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2023
Posty: 1
Skąd: Vrbátky

PostWysłany: Wto 5 Wrz 2023, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również poszukuję wszelkiego rodzaju portali ogłoszeniowych! Mój ślub już za mną i chciałabym odsprzedać kilka niepotrzebnym mi już dekoracji, ozdób, a także dodatków ślubnych. Poza tym chciałabym wystawić na sprzedaż również moją suknię ślubną! Wiecie może, gdzie mogłabym ją wystawić? Najlepiej by można było dodać takie ogłoszenie za darmo. uśmiech
_________________
darmowe ogłoszenia bez rejestracji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ines61
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Wrz 2023, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto korzystać z takich darmowych portali z ogłoszeniami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janiya.zboncak
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Paź 2023, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Handel przez internet to obecnie jedna z najpopularniejszych dziedzin działalności wielu firm. To nie oznacza, że osoby prywatne nie mogą sprzedawać towarów online. Jako osoba prywatna możesz dodawać darmowe ogłoszenia na specjalnym portalu, gdzie potencjalni nabywcy będą się z Tobą kontaktować telefonicznie. Przeczytajcie sobie ten wpis - https://businesswomanlife.pl/darmowe-ogloszenia-co-mozna-kupic-i-sprzedaz-w-internecie/ okazał się on być bardzo pomocny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group