Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

koszulki na wieczór panieński?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helenka
Gość





PostWysłany: Pon 1 Lut 2016, 10:20    Temat postu: koszulki na wieczór panieński? Odpowiedz z cytatem

Możecie mi podpowiedzieć, jaką metodę znakowania wybrać do nadruku na koszulkach na wieczór panieński? chodzi o 8 sztuk.
Powrót do góry
irise
Gość





PostWysłany: Pon 1 Lut 2016, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że mogłabyś się zdecydować na folię flex i flox. Tu możesz poczytać o tych metodach: http://www.openwear.pl/folia-flex-i-flock,s-8.html
Nie wymaga ona przygotowalni, więc jest opłacalna już od jednej sztuki Dzięki temu nadruk może być spersonalizowany na każdej koszulce.
Poczytaj sobie o tym i sprawdź czy to dobry pomysł. Możesz na przykład każdej koleżance zamówić koszulkę z jej imieniem.
Ja tak robiłam, jak byłam druhna i organizowałam wieczór panieński przyjaciółce.
Powrót do góry
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Wto 5 Gru 2017, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy jaki duży nadruk?

zaciemnienie pokoju dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pon 8 Sty 2018, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś w trakcie organizacji wieczoru panieńskiego i będziesz potrzebować ciekawych gadżetów to zajrzyj na https://pm-m.pl/273-smieszne-i-dowcipne-upominki. Znajdziesz tam także ciekawe i śmieszne upominki dla uczestniczek zabawy. Bo warto zapamiętać że to noc w którą można poszaleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mario90
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pią 2 Lut 2018, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna jest sklep z ciekawymi gadżetami i upominkami, duży wybór wszystkiego! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinkupa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pią 16 Lut 2018, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O koszulkach i topach damskich piszę na moim blogu: http://lukaszjemiol.com.pl/fashion/topy-damskie-rodzaje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group