Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątpliwości?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anka345
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 12 Sty 2018, 18:51    Temat postu: Re: Wątpliwości?! Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
Czy w dniu bądź przed dniem ślubu kiedy to zapadnie tak wazna decyzja w waszym życiu zaczniesz się zastanawiać czy dobrze robisz?? Ja się boję że właśnie taki ajkiś lęk mnie napadnie i zostanę sparaliżowana ?! Bo to jest szczęśliwy dziń ale jednak pełen stresu.. jak czujecie?


Tego dnia nie wiadomo czy dosięgają nas wątpliwości .Czy raczej stres nas paraliżuje. Nikt nie wie czy trafił na drugą połówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darla99
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 27 Kwi 2018, 15:32    Temat postu: Re: Wątpliwości?! Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
Czy w dniu bądź przed dniem ślubu kiedy to zapadnie tak wazna decyzja w waszym życiu zaczniesz się zastanawiać czy dobrze robisz?? Ja się boję że właśnie taki ajkiś lęk mnie napadnie i zostanę sparaliżowana ?! Bo to jest szczęśliwy dziń ale jednak pełen stresu.. jak czujecie?


Mi się wydaje że jeśli podchodzimy poważnie do sprawy to nic dziwnego że mamy takie wątpliwości.
_________________
https://wierchomla2.spanie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oczko 38
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 15

PostWysłany: Pią 25 Maj 2018, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres zawsze będzie, w końcu to twoje życie i tego nie da się uniknąć. Niby mówi się, że wesele jest bardziej dla gości. To już twoja decyzja, będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzyb801
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 9 Lis 2018, 21:21    Temat postu: Re: Wątpliwości?! Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
Czy w dniu bądź przed dniem ślubu kiedy to zapadnie tak wazna decyzja w waszym życiu zaczniesz się zastanawiać czy dobrze robisz?? Ja się boję że właśnie taki ajkiś lęk mnie napadnie i zostanę sparaliżowana ?! Bo to jest szczęśliwy dziń ale jednak pełen stresu.. jak czujecie?


Jeśli ma się jakieś wątpliwości to ,nie ma co na siłę się pobierać
Miałam taki przykład w rodzinie
_________________
http://www.marmart.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamdul
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob 19 Sty 2019, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też jestem tego zdania, trzeba być pewnym. Jako fotograf ślubny na szczęście miałem do czynienia raczej z dopasowanymi osobami uśmiech
_________________
Moje wypocinki fotografia ślubna fotograf ślubny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem, niestety, za wątpliwościami stoją rodzice, albo wzorce zachowań wyniesione z domu. Co można zrobić w takiej sytuacji? Przede wszystkim pomyśleć o związku jak o czymś odmiennym i starać się nie patrzeć na to, co myślą, czy mówią rodzice. Można też poznać ustawienia systemowe na spotkaniu w Gdańsku i sprawdzić, czy nasze problemy z wyborem nie biorą się z wpływu rodziców. Tematem przewodnim jest Miłość, choroba i uzdrowienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
felicja799
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam wszystkie wasze wypowiedzi i powiem wam jedno - jestem pod wielkim stresem język nie boję się tego, że "ooo matko, to nie jest TEN JEDYNY" ale tego, że popłaczę się tak, że będę mieć rozmazany makijaż do cna język czy któraś z was szła do ślubu bez mejkapu? Very Happy Very Happy

Tak na poważnie - nie mam absolutnie żądnych wątpliwości. Gdybym je miała, na pewno nie zdecydowałabym się na ślub - nigdy w życiu! Po co żałować potem do końca życia i pluć sobie w brodę. Dlatego uważam, że w moim przypadku, jest to decyzja jednoznaczna i niepodważalna język
_________________
Zawsze tam gdzie Ty <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group