Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zafundować sobie depilację laserową?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 3 Lis 2017, 18:18    Temat postu: Zafundować sobie depilację laserową? Odpowiedz z cytatem

Miałyście kiedyś coś do czynienia z takim zabiegiem?
Czytałam tutaj jak wygląda depilacja laserowa bikini https://www.esteti-med.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ ale też wiem, że nie u każdej kobiety to zadziała.
Podobno na jasne włoski to nie skutkuje.
Rzeczywiście tak jest?
Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi czy warto czy nie, tak pomijając te jasne włoski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Sro 8 Lis 2017, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też słyszałam, że to rozwiązanie dla pań z ciemnymi włosami



spójrz na tę stronę internetową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinaaa81
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, laserowe usuwanie owłosienia to zabieg zwany epilacja. Działanie lasera polega na niszczeniu włosków ponieważ wiązka lasera dociera do skupiska barwnika (melaniny). Dlatego też przed takim zabiegiem nie wolno się opalać, będzie bardziej skuteczny na jasnej cerze. Zabieg taki też należy zazwyczaj powtórzyć kilkukrotnie żeby cieszyć się totalnie gładką skórą: https://www.nowaestetyka.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/epilacja/
_________________
https://www.nowaestetyka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Czw 14 Gru 2017, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem Ci tak, ja jestem po epilacji laserowej i na twoim miejscu bym się w ogóle nie zastanawiała Very Happy to jest tak wygodne że szkoda słów! Ja robiłam zabiegi w Klinice Miracki - http://klinikamiracki.pl/zabiegi/epilacja-laserowa/ oni bazują na na prawdę najnowszej technologi, zabiegi wcale nie były takie nieprzyjemne jak ludzie mówią a maszynki już poszły w odstawkę hahaha Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Pią 15 Gru 2017, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak robilam przed slubem - dostalam taki prezencik od mamuski ;p i ani troche nie zaluje a jakies tam watpliwosci mialam. mama zafundowala namw yjazd na weekend do anlaya day spa i zaprowadzila mnie do kosmetyczki. nogi super gladkie wlasciwie od razu po zabiegu, zadnego zaczerwienienia... jak dla mnie nie ma co sie zastanawiac i tego odkladac a przed slubem to idealny moment na nowa droge zycia ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 16 Gru 2017, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nawet przy jasnych włosach warto wybrać się na zabiegi depilacji laserowej. Ja jestem blondynką a zabiegi wykonane w Vici Clinic w Krakowie laserem Light Sheer Duet przyniosły pożądane efekty. Myślę, że warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja słyszałam, że najlepiej sprawdza się u brunetek, podpytaj bo to sporo kosztuje



you can try this out
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sob 30 Gru 2017, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi laserowej depilacji robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Każdemu polecam to miejsce. Przemiła obsługa (pani Kasia i pani Gosia - pozdrawiam!), efekty bardzo szybko widoczne. No i co bardzo ważne - zabiegi prawie wcale nie bolały. To dla mnie ogromna zaleta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmalwa123
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pią 12 Sty 2018, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka robiła i jest bardzo zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pią 19 Sty 2018, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny korzystałyście już z salonu urody COCO-TIME we Wrocławiu? Chciałam przed swoim ślubem iść na zabieg laserowego usuwania włosów i szukam czegoś godnego polecenia. Salon cieszy się ogólnie bardzo dobrą opinią i szerokim zakresem usług. Byłyście już tam pytajnik Dajcie znać. Będę wdzięczna za komentarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group