Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Uroczysty obiad zamiast tradycyjnego wesela co z muzyką?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natja
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 31 Sie 2016, 8:24    Temat postu: Uroczysty obiad zamiast tradycyjnego wesela co z muzyką? Odpowiedz z cytatem

Witam
Nie znalazłam podobnego tematu, jeśli jest to proszę o link.

Ślub bierzemy w czerwcu 2017 r.
Przejdę do konkretów.
Będziemy mieć ok 40 gości, w tym ok 6 - 8 par tańczących, na prawdę znam nasze rodziny i wiem że tanczyć będą tylko młodzi. Planowaliśmy zamówić DJa, ale zastanawiam się czy jest w tym sens bo jak będzie wyglądał prawie pusty parkiet?
Sami też nie lubimy jakoś bardzo tańczyć, choć wiadomo że byśmy tanczyli na własnym weselu.
Dla nas idealnym rozwiązaniem wydaje się być uroczysty weselny obiad / Ślub planujemy wstępnie na godz 15/, poprzedzony szampanem, po obiedzie tort, kawa, przekąski i kolacja.
Tylko czy - Waszym zdaniem - młodzi goście /25-30l/ nie będą się na takim weselu po prostu nudzić? Choć się znają i tematy do rozmów będą mięc jak najbardziej.
Nasze rodziny taki pomysł jak najbardziej pochwalają i sami jesteśmy przekonani, ale co zrobić by gościom taki obiad się nie dłużył?
Jakieś atrakcje?
Na pewno w tle będzie leciała przyjemna muzyka, może jazz, na pewno by była sesja zdj. przed salą, podziękowania dla Rodziców..

Macie doświadczenia z takim rodzajem wesela?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagienka56
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 31 Sie 2016, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że spokojnie dasz radę znaleźć szybkie jazzowe kawałki oczko Jeśli wszyscy się znają, to na pewno nie będą się nudzić. A atrakcje- fajnym pomysłem są fajerwerki na wesele, to będzie ciekawe urozmaicenie do typowego obiadu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tańczą 3 lub góra 4 pary to moim zdaniem spokojnie wystarczy muzyka puszczana w tle z wieży i nie potrzeba tutaj dodatkowych kosztów w postaci dj, bo to w praktyce po prostu nie wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dioda88
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią 12 Sty 2018, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat trochę odkopany, ale jestem ciekawa, jak Ci to wszystko wyszło. My będziemy organizować wesele tutaj była reklama- sala jest elegancka i na poziomie, dlatego chciałabym dobrać też odpowiednią muzykę, nie żadne typowo weselne hity oczko Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 12 Sty 2018, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

46.238.238.199 [ 1 Post ] [ Szukaj IP ]
Użytkownicy piszący z tego IP
balba [ 1 Post ] Szukaj
dioda88 [ 1 Post ]

Całe towarzystwo żegnamy z forum./mod/
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kasiulenka13
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 4 Lip 2018, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to uważam, że dzień ślubu jest dniem młodych i powinien odbyć się tak, jak oni chcą, nie tak jak chcą rodzice, dziadkowie czy ktokolwiek inny... To jeden z najważniejszych dni w życiu i trzeba go zaplanowac tak, żeby miło go wspominać uśmiech Ja nie zdecydowałam się na wesele, zamiast tego zaprosiłam najbliższą rodzinę i przyjaciół do restauracji Akademia w Warszawie na skromne przyjęcie poślubne. Było niecałe 40 osób, a pomimo to był najcudowniejszy dzień w życiu. Restauracja spisała się na medal, więc było pysznie, romantycznie i rodzinnie, tak jak MY tego chcieliśmy. Oczywiście, słyszałam komentarze "ale jak to nie zaprosisz całej rodziny?" "ale tak bez wódki, to co to za wesele?", ale patrząc z perspektywy czasu nie żałuję w ogóle. To był nasz dzień i było w 100% po naszemu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GosiaIwi
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Białogard

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam kiedyś na takim ślubie, po którym odbył się uroczysty obiad dla gości, a koło godz 22:00 taxówkami pojechaliśmy do klubu w którym mieliśmy (my czyli młodzi w wieku 20+ i 30+) zarezerwowaną lożę. Wyszło całkiem fajnie i oryginalnie.
_________________
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto 18 Cze 2019, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą i to najważniejszą jest i tak dobra sala uśmiech najlepiej zeby nie była daleko kościoła ale w sumie dojazdy teraz to nie aż taki problem. Do tego dobre jedzenie - i to musi być. My robilismy w Chmielnie w Krzewim Rogu to było przepysznie i dużo jedzenia uśmiech lepiej zeby zostało niż brakło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group