Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tabletki na odchudzanie po świętach
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 17:33    Temat postu: Tabletki na odchudzanie po świętach Odpowiedz z cytatem

Szukacie skutecznej metody na odchudzanie? Ja myślałem że takiej nie ma a tu proszę, to nie musi być takie trudne Very Happy Ja od miesiąca biorę tabletki na odchudzanie amlan forte i mogę polecić każdemu kto się zmaga z kilogramami. Polecam wypróbować i przekonać się samemu że działają cuda Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martalyna
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2018
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 10 Sty 2018, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no nie wiem. Ja nie słyszałam o takim czymś jeszcze. Pewnie coś nowego oczko jakby ktoś szukał to sprawdzone suplementy można znaleźć tutaj https://blog-odchudzanie.pl/tabletki-na-odchudzanie/ Sama brałam green barley plus i naprawdę czuć działanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lojka
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 12 Sty 2018, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako dodatek może być, ale bez motywacji do zmiany stylu życia się nie obędzie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 18 Sty 2018, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takimi suplementami na pewno można trochę wspomóc odchudzanie. Jeśli do tego dojdzie zdrowa dieta i ruch to można naprawdę nieźle schudnąć. Powinno się także oczyścić swój organizm. Pomoże w tym taki produkt, który znajdziecie na tej stronie. To sprawdzony produkt, który pomógł wielu osobom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 31 Sty 2018, 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze warto siegnac po diete od dietetyka ? uśmiech Sama sie na to skusilam i efekty sa naprawde zniewalajace. Dostalam dodatkowo rady jak stosowac cheat meal - https://michalwrzosek.pl/dieta/cheat-meal-kiedy-i-jak/ i na jakie produkty zwracac szczegolna uwage. A pan Michal to super czlowiek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro 7 Lut 2018, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej zdrowo do tego podejść, jeść zdrowe rzeczy i trenować uśmiech wtedy na pewno schudniesz a do tego zrobisz to zdrowo. No i pamiętaj o wodzie, czytałam ostatnio jaka jest ważna przy odchudzaniu https://www.darnatury.pl/blog/article/woda-odchudzanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fitfitfit
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 14 Mar 2018, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady - unikajcie cudownych tabletek. Jedynie dobrze i indywidualnie dobrana dieta plus ćwiczenia da trwały efekt nie nadszarpując zdrowia. Ja mogę polecić coś w temacie: odchudzanie Katowice
_________________
plan treningowy online - odbierz swój plan treningowy i zacznij ćwiczyć już dziś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2018, 20:22    Temat postu: Odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Na własnej skórze przekonałam się, że nie ma czegoś takiego jak tabletki na odchudzanie. Jedyne, co mi się udało po miesięcznej kuracji, to odchudzić portfel i zafundować sobie nadżerkę w dwunastnicy. To nic dobrego, taka chemia. Lepiej pić dużo wody, choćby kranówki przefiltrowanej takim sprzętem https://strefafiltrow.pl/dzbanki-filtrujace.html i jeść dużo warzyw, omijając słodycze. To dobra recepta na zdrowe schudnięcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku wielu osób bardzo skutecznym okazuje się być catering dietetyczny Wygodna Dieta. To fajna opcja dla osób zabieganych, czy takich, którym nie do końca chce się pilnować dobrych nawyków żywieniowych. Sama od WD otrzymuję 5 posiłków każdego dnia - najadam się nimi i mam świadomość tego, że z biegiem czasu waga będzie spadać. Tu poczytacie więcej o takiej formie odchudzania: https://www.wygodnadieta.pl/.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś może stosował lub obecnie jest na diecie owocowo-warzywnej dr. Dąbrowskiej ? Ostatnio czytałam że taka dieta jest o niskiej zawartości węglowodanów, białek i tłuszczów. Zastanawiam się nad zastosowaniem takiej diety u siebie by jednocześnie oczyścić też organizm z toksyn. Z ciekawości szukałam w necie informacji o tej diecie i znalazłam na stronie https://zyj-zdrowiej.pl/dieta-dr-dabrowskiej-zasady-etapy-przepisy-odchudzajaca-moc-warzyw-i-owocow/ co myślicie o tym ? Warto spróbować ?

Ostatnio zmieniony przez elabarbara dnia Pon 25 Cze 2018, 9:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group