Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Suknie ślubne 2016 Fryzury ślubne 2016 Suwaczki na PULPIT WINDOWS Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zioła dla kobiet, starających się o własne maleństwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru

PostWysłany: Wto 27 Lis 2012, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jeszcze tylko muszę poczekać na potwierdzenie tej diagnozy.
Taką mam nadzieję, że może przekleństwo zamieni się w błogosławieństwo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiorek
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lauraire! Nie martw się kochana! Ciesz się że masz to wykryte przed ciążą! Ja też jestem pod stałą kontrolą endokrynologa i muszę kontrolować tarczycę. W czasie ciąży okazało się że TSH mam wysoko ponad normę. Moja endo powiedziała, że szkoda że wiedząc o tym że pół mojej rodziny od strony Mamy mają problemy z tarczycą, nie badałam się wcześniej przed ciążą (nawet nigdy nie zrobiłam TSH, FT3 / FT4) - powiedziała że jeśli zacznie się leczyć przed ciążą, to już się ma tę dolegliwość w garści i można mieć piękne wyniki badań będąc już w ciąży.
Ciąża to specjalny czas - Twoje ciało staje się domem dla małego Astronauty który rośnie pod sercem. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik przed zajściem, bo w ciąży już metody działań są bardzo mocno ograniczone. Podleczysz się i wszystko zostanie wyregulowane! Myśl o tym, że może właśnie uniknęłaś jakiś przykrych konsekwencji wahań hormonalnych w ciąży? Będzie dobrze kobietko! Uszy do góry! Jakbyś miała jakieś pytania to pisz! :*
guru
guru

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiorek, z jednej strony się cieszę, bo znalazłam sobie powiedzmy usprawiedliwienie na Nasze wcześniejsze staranki, dlaczego nie wyszły, oraz mam nadzieję, że dzięki temu łatwiej Nam będzie w końcu zaciążyć. Z drugiej strony jest mi przykro, że musiało mnie to spotkać, no i ciągle jeszcze żyję w strachu, do wtorku, aż odbębnię wszelkie wizyty, badania itd. i będę mieć pewność, że to tylko niedoczynność, z którą można normalnie żyć. uśmiech
Może brzydko z mojej strony to zabrzmi, ale cieszę się, że nie jestem tutaj na forum jedyna z takim problemem. Mam nadzieję, że teraz pod stałą opieką endo wszystkie Twoje wyniki są bardzo dobre uśmiech
Powrót do góry
biesiadka
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 25 Lip 2017, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lubczyk i pokrzywa;)

-
plecaki coolpack
Powrót do góry
duzami
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno na zajscie w ciążę może mieć wpływ także otyłość smutny a nawet otyłość partnera moze wpływać na ciążę (przynajmniej tak tu piszą) https://www.euroclinix.net/pl/otylosc/wplyw-otylosci-na-bezplodnosc
Confused
A my niestety oboje zmagamy się ze sporą nadwagą. Cóż, przynajmniej jest kolejna motywacja żeby schudnąć Rolling Eyes
Powrót do góry
niepoprawny
bywalec
bywalec

PostWysłany: Nie 21 Sty 2018, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że każda kobieta powinna przyjmować suplementy. Ich zakupu można dokonać na http://biowitalni.pl/76-kobieta - przy ich pomocy można przygotować swój organizm do ciąży, do zmian, które w nim nastąpią prze okres dziewięciu miesięcy. Czy jesteście podobnego zdania? Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: