Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukiwanie mieszkania
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 2 Sty 2018, 15:57    Temat postu: Poszukiwanie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Jesteśmy młodym małżeństwem z Małopolski- poszukujemy swojego własnego gniazdka, w dobrej cenie, lokalizacji, najlepiej domy Tarnowskie Góry. Znacie może godną polecenia firmę oferującą nieruchomości w tym rejonie? uśmiech
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 30 Sty 2018, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w Małopolsce nie lepiej postawić od razu na Kraków bo tam są jednak większe perspektywy dla młodych ludzi. Atal buduje tam niedrogie mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach, może warto się tam rozejrzeć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym wiedziała to wcześniej to ja właśnie miałam mieszkanie na sprzedaż, ale mi bardzo zależało na czasie. Jestem przekonana, że doskonałym pomysłem było skontaktowanie się z firmą https://transakcja24h.pl/ ponieważ to oni bez najmniejszego problemu to mieszkanie skupili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alutaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 3 Lip 2021, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wybrałabym okolice Niepołomic, Wieliczki. Ładne działki oraz tereny a obecnie miasteczka się rozbudowują.
https://seriale.best/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margarete.rau
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z mężem również poszukujemy nowego domu. Póki co znaleźliśmy fajną stronę, która oferuje szeroki wybór takich nieruchomości i próbujemy się na coś zdecydować. Każdemu polecam zrobić taki research - porównać ceny, wielkość i wybrać najlepszą opcję uśmiech
_________________
nowe domy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mężem szukaliśmy mieszkanka dla siebie, ale w Warszawie. Tam studiowaliśmy, poznaliśmy się, a teraz pracujemy i postanowiliśmy na stałe zostać. Udało się kupić, mamy dwa pokoje, mieszkanie jest funkcjonalne. Jeśli chodzi o zarządcę to też nie mamy co narzekać, wręcz przeciwnie. Per modum to solidna firma, godna polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 20 Gru 2021, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie też sprawdzić przykładowo co ma do zaoferowania biuro nieruchomości koszalin https://chmielewski-nieruchomosci.pl , bo oni z tego co wiem operują wszelkimi nieruchomościami. W razie czego też chętnie Wam doradzą, które opcje są najciekawsze, biorąc pod uwagę wasze oczekiwania, potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marudek
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 44

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 16:16    Temat postu: Poszukiwanie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Poszukiwanie mieszkania to nie lada wyzwanie. Nie wiem jakie chcecie kupić, czy to z rynku wtórnego, a może jednak od dewelopera. Myślę, ze ta druga opcja jest lepsza, bo wiemy co kupujemy i widzimy mieszkanie od nowości. Kolejną zaletą jest to, że te mieszkania są bardzo nowoczesne, przestronne o fajnym rozkładzie, więc łatwiej je urządzić. Gdybyście się zdecydowali na nowe mieszkanie to warto podjąć współpracę z deweloperem https://murowana.com.pl/kontakt/. To sprawdzona firma, która bardzo sumiennie podchodzi do tego co robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leszeks
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 38

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 12:21    Temat postu: Poszukiwanie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Każdy ma jakieś wyobrażenie o tym swoim jedynym mieszkanku i czasem ciężko się jest na coś zdecydować i poszukiwania trwają dosyć długo. Więc gdybyście też mieli problem z podjęciem decyzji to może ja Wam podpowiem świetne rozwiązanie uśmiech uśmiech moim zdaniem warto kupić mieszkanie od dewelopera https://murowana.com.pl/wykonczenie-pod-klucz/, który oferuje nam już wykończone mieszkania pod klucz, w których nie musimy już martwić się o wykończeniówkę, tylko wchodzimy i mieszkamy. Wszystko z nim uprzednio omawiamy i wchodzimy na gotowe. Po co się brudzić i użerać z fachowcami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukamy mieszkania to musimy zdecydować, czy szukamy mieszkania czystego czy też z wyposażeniem. Dobra komoda pozwoli na przechowywanie ubrań i innych rzeczy, więc musimy się zdecydować czy kupić ją we własnym zakresie czy mieć ją w standardzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group