Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wąsik + baczki i depilacja laserowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Sro 8 Lis 2017, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się nad takim zabiegiem w Skinlogica, mieszczącej się we Wrocławiu. Przede wszystkim tutaj korzysta się w trakcie zabiegu z lasera diodowego, którego skuteczność jest wysoka, wobec czego mam nadzieję, że już niedługo na dobre uda mi się pozbyć włosków na twarzy. Może i są mało widoczne, ale bardzo mnie drażnią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 21 Lis 2017, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za depilację laserową pach zapłaciłam w krakowskim Vici Clinic 99 zł za jeden zabieg. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymałam 50% zniżki. Efekt widoczny bardzo szybko, zabiegi praktycznie bezbolesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 16 Gru 2017, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem w Krakowie są zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic. Pani Kasia i Gosia wykonują zabiegi profesjonalnie, są praktycznie bezbolesne. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymacie rabat -50% na każdą partię ciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sob 30 Gru 2017, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak depilacja laserowa to tylko w Vici Clinic w Krakowie. Byłam u nich na kilku zabiegach i chociaż mam jasne włosy to laser poradził sobie z nimi bez żadnego problemu. Polecam przemiłą Panią Kasię uśmiech Zabiegi praktycznie bezbolesne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sob 20 Sty 2018, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RenataD
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 5 Lut 2019, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa wąsika to jeden z tańszych zabiegów, jeśli chodzi o laseroterapię (przykładowo w naszym Centrum Nowomed w Krakowie jeden zabieg kosztuje tylko 90 zł) - dlatego jeśli masz widoczne włoski w tym miejscu i odczuwasz z tego powodu duży dyskomfort na co dzień, jak najbardziej powinnaś spróbować tego rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MartaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam depilację laserową. Zabiegi miałam robione w https://proclinic.pl/ i jestem mega zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bruca
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 6

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nosi baczki w dzisiejszych czasach

----
https://datamasters.pl/linki-sponsorowane-warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2021, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczną i wyjątkowo skuteczną depilację można przeprowadzić laserem LightSheer w salonie kosmetycznym p. Pauliny Goliszek w centrum Warszawy przy Al. Ujazdowskich. Na stronie https://depilacja-makijaz.pl/depilacja-laserowa-warszawa/ można dowiedzieć się wszystkiego na temat zabiegu oraz działanie tego nowoczesnego urządzenia. Można również dokonać rezerwacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Pią 31 Mar 2023, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują Cię zabiegi medycyny estetycznej to możesz sprawdzić w Krakowie sprawdzoną i cenioną klinikę Dermedik która będzie w stanie skutecznie pomóc Wam m.in w zakresie wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym, powiększania ust, czy meztoterapii o czym możecie dowiedzieć się więcej bezpośrednio na https://dermedik.pl/ zapewnia kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów, jak również do poprawy konturów twarzy, powiększania oraz modelowania ust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group