Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Walka z alergią

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojcieszek1_198
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2017
Posty: 5
Skąd: Będzin

PostWysłany: Sro 27 Gru 2017, 18:31    Temat postu: Walka z alergią Odpowiedz z cytatem

Jak zwalczyć najbardziej popularne objawy alergii? Czy rzeczywiście zawsze wizyta u alergologa to jedyne rozwiązanie? Licząc przy tym na szybki termin i przeprowadzenie adekwatnych testów.
_________________
Gdy idzie o coś czego robić nie mogę, choć chcę, nie spocznę póki tego nie zrobię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pią 30 Mar 2018, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, nie ma jeden recepty, bo to zależy od wielu czynników. Jeśli objawy są poważne, to do alergologa iść trzeba. Ale reakcje alergiczne od czasu do czasu chyba wszyscy miewają. Chcesz zasięgnąć rady, to znajdź apteki we Wrocławiu i porozmawiaj z farmaceutą. Może doradzi jakieś leki, maści czy krople.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Borys
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Lezno

PostWysłany: Sob 31 Mar 2018, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja doradzam się w takich sprawach u lekarza. Wiem, że on mi pomoże najlepiej.
_________________
Myślę, że jak człowiek ma w sobie tyle niesamowitych pomysłów, to już musi zostać pisarzem, nie ma rady. Albo do czubków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tanczaca192
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 3
Skąd: Piła

PostWysłany: Pon 4 Cze 2018, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to udaj się po poradę do lekarza. Ja tak robię od wielu lat i z moją alergią jest ok. Są też specjalne szczepienia antyalergiczne.
_________________
Głupsza od głupoty jest uczona głupota.
Szukasz firm oferujących Transport cennik firm przeprowadzkowych ułatwi Ci to zadanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nowakowski912
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 82

PostWysłany: Pią 5 Cze 2020, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie od niedawna męczy alergia, wcześniej nie występowala u mnie ale odkąd stosuję takie tabletki rozpuszczalne to nie męczy mnie zakatarzony nos czy kichanie co chwilę.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl
_________________
fotograf ślubny Kraków
Rób tak żeby pracą bylo Twoje hobby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie co to jest skaza białkowa u dzieci? Jeśli nie, to myśl, że warto rozejrzeć się na tej stronie https://gemini.pl/poradnik/dziecko/skaza-bialkowa-czyli-alergia-u-niemowlat/ . Jest tam bowiem sporo cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Można się tam wiele dowiedzieć i przede wszystkim nauczyć się jak sobie z tym radzić. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam z dziećmi u bardzo fajnej pani doktor, pediatry z wieloletnim doświadczeniem a ponieważ moje dzieciaczki są alergikami to zaczęłam z nią rozmawiać na ten temat i powiedziała mi ciekawą rzecz nad którą nigdy wcześniej się nie zastanawiałam. Dokładnie powiedziała, że w dzisiejszych czasach alergie nazywane są chorobą czystych rąk. Pomyślałam jak to? Przecież od zawsze każdy mówił, że choroby biorą się z brudnych rąk. Okazuje się jednak, że pozbawiając organizm kontaktu z alergenami poprzez ciągłe mycie rąk przeróżnymi kosmetykami powodujemy, że nasz organizm traci umiejętność walki z nimi. Pani doktor poleciła mi ten artykuł https://kobiecystyl.pl/alergia-czyli-choroba-czystych-rak-czym-jest/
Przeczytajcie i zobaczcie, że rzeczywiście ma to sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie jest to nic miłego, ale jak najbardziej warto jest podejmować takie czynności aby bez problemów móc sobie z nią radzić. Jak dla mnie także bardzo ciekawie w https://www.4katy.com.pl/dom/jak-dbac-o-czystosc-w-domu-alergika opisano to jak dbać o czystość w domu alergika. Myślę, że fajnie jest te sprawy znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trytexian57
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 14 Cze 2022, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej walczyć z nią z pomocą tabletek, które można dostać np. w https://www.drmax.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group