Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Praktyczny prezent na ślub
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 7 Lis 2017, 16:02    Temat postu: Praktyczny prezent na ślub Odpowiedz z cytatem

Mam zaproszenie na ślub brata, który jest za niecałe 3 miesiące i bardzo poważnie zastanawiam się nad prezentem. Jako, że lada chwila wprowadzają się na nowe mieszkanie i sporo rzeczy im brakuje, pomyślałam nad kupnem pralki. Już nawet delikatnie podpytywałam co potrzebują do domu i wspominali, że mają właśnie min. problem co z pralką. Wiem, że woleli by ładowaną od frontu i cicho. Dlatego zastanawiam się czy nie sprawić im w prezencie takiej https://www.al.to/p/260921-pralka-beko-wkb-51022-pl-pty.html? Wydaje się odpowiednio duża, z tego co czytałam jest cicha, prosta w obsłudze, oszczędna i bardzo atrakcyjna cenowo. Co o tym sądzicie? W ogóle pralka jest dobrym pomysłem na prezent?
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaRuslan
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 5
Skąd: Malbork

PostWysłany: Nie 24 Gru 2017, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to niestety moja mocna strona... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
_________________
Nigdy nie wiadomo, co się stanie, dopóki nie dobiegnie się do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariafujda88
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 27 Gru 2017, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym prezentem będzie zakup ekspresu do kawy.
_________________
Serwis znajdzpromocje.pl i urząd skarbowy z skarboweurzedy.pl oraz zobacz ZUS na zus.info.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my dostalismy pralke samsung qdrive - o taka http://www.samsung.com/pl/campaign/pralka/qdrive/ - jak dla mnie super pomysl uśmiech rodzina wiedziala, ze zaraz po slubie idziemy na swoje i bedziemy takich sprzetow potrzebowac, a taka pralka to jednak spory wydatek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Czw 1 Mar 2018, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniądze albo takie bony https://www.apart.pl/bony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 1 Mar 2018, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ślub faktycznie najlepiej sprawdzają się przydatne prezenty. Wiadomo, że samo wesele to duży wydatek więc młodym daje się albo pieniądze albo coś co im się przyda. To może być albo jakiś sprzęt do kuchni albo na przykład elegancka pościel (https://podpierzyna.com/pol_m_MARKI_a_Andropol_Posciel-Andropol-753.html). Takie prezenty trochę odciążą ich budżet po ślubie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Nie 11 Mar 2018, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że dobrze jest czasami złożyć się w kilka osób i kupić jeden ale porządny prezent niż 20 małych. Na przykład jestem pewna, że młodym na nowej drodze życia przyda się pralka http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/pralko-suszarki/-/catalog/23704745/cbwds-8514th-s
Nowoczesna super pralka, która zaoszczędzi im czas i pieniądze, a dodatkowo pewnie nie będą musieli prasować bo funkcja pary zmniejsza zagniecenia do 80%. Super co nie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2018, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wesele prezent w postaci markowego ekspresu do kawy będzie OK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta_p
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Czw 26 Kwi 2018, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście ucieszyłabym się z ekspresu do kawy. Po cichu liczymy na lodówkę od rodziny, lecz ciężko powiedzieć co dostaniemy. Będziemy cieszyć się z każdego prezentu nawet najmniejszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mendzelejew001
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 23

PostWysłany: Pon 7 Maj 2018, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej powinno to być coś praktycznego. Moja siostra planuje od razu wprowadzić się na nowe mieszkanie więc chce jej kupić zestaw sztućców od https://hefra.pl/prezenty-na-slub Sama w sumie troszkę mi podpowiedziała, więc nie miałem z tym problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group