Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lasovska
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 1 Gru 2017, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi mega podoba się styl nowojorski. Nie widuje się go zbyt często i jak już ktoś remontuje lub wykańcza mieszkanie od nowa to najlepiej jakby sobie opatrzył coś ciekawego z dostępnych aranżacji. Ja wybrałam właśnie ten:
Jest ich sporo więcej jak skandynawski, glamour czy modern classic. Niestety wykończenie trochę kosztuje, ale nie trzeba od razu wszystkiego na raz robić. Powoli co wypłatę uśmiech Mnie razi, jak ktoś ma napaćkane w mieszkaniu wiele rodzajów, raz z ikea, raz od chińczyka, itd.
Nie wszystkich stać na architektów, ale można sie wzorować. Oświetlenie to podstawa tak samo jak kolory ścian.
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez lasovska dnia Pon 8 Kwi 2019, 15:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lasovska
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 1 Gru 2017, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak na marginesie, jakiej wielkości macie salony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katy
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 9

PostWysłany: Nie 10 Gru 2017, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto zobaczyć ofertę sklepu internetowego z materacami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietrekX
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Gru 2017
Posty: 5
Skąd: Rypin

PostWysłany: Sob 16 Gru 2017, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezwykle istotną kwestią w tym wypadku mogą być takie zlewozmywaki granitowe uśmiech Moim zdaniem prezentują się one świetnie uśmiech
_________________
Nawet jeśli ludzie się świetnie rozumieją, nawet jeśli się bardzo kochają, niemożliwe jest zobaczenie wszystkiego, co kryje się w sercu i umyśle drugiej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annaw222
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sro 20 Gru 2017, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Very Happy ja uważam, że najważniejszą kwestią w urządzeniu wnętrz jest oświetlenie. Ja na przykład stawiam na designerskie lampy, które przykuwają wzrok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sob 23 Gru 2017, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze w urządzaniu domu były dodatki. To one według mnie nadają charakteru wnętrzu. I tak swoje udekorowałam w Room99! Produkty bardzo dobrej jakości, nowoczesny design nadający jednocześnie pokojom ciepła i przytulności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sob 30 Gru 2017, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą opcją w mieszkaniu będzie np wentylator kolumnowy, coś takiego tutaj widziałam http://techfresh.pl/jaki-wentylator-kolumnowy-wybrac-ranking-5-najlepszych-modeli/ Warto mieć taki gadżet na stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 15

PostWysłany: Sro 3 Sty 2018, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogę spokojnie polecić Wam stronę https://www.leroymerlin.pl/budowa,b2715.html Bardzo dużo korzystałam z tego serwis jak remontowalismy mieszkanie. Jest forum, ludzie wymianiają sie pomysłami, jest galeria, chwalą sie swoimi mieszkaniami, domami, pokojami, wystrojem, pomysłami "na coś", warto, bardzo pomocne dla mnie byłouśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HuBcio
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2017
Posty: 5
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie 7 Sty 2018, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka wszystkim uśmiech
Zastanawiam się właśnie w tym momencie nad montażem żaluzji u siebie w mieszkaniu. Jakie ogólnie macie z nimi doświadczenia? Według Was lepsze są rolety czy właśnie żaluzje? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś naprawdę dobrego i sensownego... Moją uwagę póki co przykuła ta firma z Katowic http://roleter.pl/ Mają naprawdę dość duże doświadczenie, a ich dotychczasowe realizacje zdecydowanie zachęcają uśmiech Czy ktoś z Was miał może już z nimi jakąś styczność? Mieszkam na śląsku, więc szukam właśnie wśród firm z tego regionu... Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym temacie uśmiech
_________________
Nikt nie jest tak zdolny, żeby mógł żyć wiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 11 Sty 2018, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż bardzo długo nie chciał zgodzić się na remont łazienki, więc jak już się udało, to nie szczędziłam w środkach uśmiech Naprawdę wszystko jest zrobione tak, jak tylko się da, aby było najlepiej. Na naszym metrażu nie udałoby się zainstalować jednocześnie wanny i prysznica, więc zdecydowaliśmy się na wannę z parawanem: https://www.bricoman.pl/artykuly-sanitarne/wanny-kabiny-prysznicowe-brodziki/parawany-wannowe - tutaj jest kilka fajnych. Sprawiło to, że łazienka jest praktyczna i wydaje się o wiele większa, niż jest w rzeczywistości. Jak remontujecie łazienkę, skupcie się właśnie na takich szczegółach, to one wpływają pozytywnie na wystrój uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 123 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group