Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Konto dla młodej osoby

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 24 Lis 2017, 14:19    Temat postu: Konto dla młodej osoby Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam dylemat , otóż potrzebuję założyć konto takie które jest najlepsze dla studenta i wiadomo ma jak najmniej opłat . Co mi polecacie ? Czytałam ranking kont studenckich i wydaje mi się że konto ipko za 0 zł jest godne uwagi , jak uważacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 20 Gru 2017, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie nie jest to takie super konto jak tutaj piszesz. Jest tam opłata za kartę jeśli nie dokonasz płatności na określona sumię w miesiącu. Sama nie przepadam za takimi warunkami bo wiadomo, że nie zawsze uda się wykonać te przelewy i wtedy ściąga z konta 5 zł.

Jest o wiele więcej całkowicie darmowych kont studenckich:
http://bankowe-konta.info/porownanie-dla-studentow/

Na stronie jest porównanie dla studentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group