Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pranie sukni ślubnej w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 6:38    Temat postu: Pranie sukni ślubnej w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny. Prałyscie same swoje suknie ślubne cy oddałyście do pralni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana nie zxabieraj się za to samodzielnie.... Szczególnie jeśli suknia jest zdobiona. Zdecydowanie lepie jest oddać ją do pralni ponieważ tam zrobią to delikatnie i Ci sukni nie uszkodzą......
Samodzielnie możesz na przykład poodrywać cekiny i inne ozdoby.
W Warszawie polecam te pralnię"
http://para-para.pl/
Jest to pralnia niesieciowa, specjalizują się w praniu sukni ślubnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sro 20 Gru 2017, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jasne ze do pralni Very Happy nie zmiescilabym swojej w pralce hehe.. ja oddalam do lemon fresh https://lemonfresh.com.pl/ bo to znana mi pralnia gdzie juz wiele razy oddawalam rozne ciuchy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 30 Paź 2020, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie prowadzę swojej pralni, za to korzystam z usług pralni chemicznej Prasowalnia. Mam dwa bardzo duże dywany w domu i do tego dwa psy, więc dywany strasznie szybko się brudzą, poza tym mają po jakimś czasie nieprzyjemny zapach. W Prasowalni www.prasowalnia.pl można zamówić pranie dywanów bez wychodzenia z domu. Przy usłudze za 65 zł odbiór i dowóz do klienta jest gratis. Dywany czyszczą bardzo szybko i naprawdę skutecznie. Wszystkie plamy, mocne zabrudzenia a także zapachy znikają bezpowrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pranie takiej sukni to skomplikowana sprawa, lepiej do oddac profesjonalistom. Sprawdź sobie np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To doświadczona pralnia z Warszawy, w dodatku na telefon, czyli dzwonisz do nich, a oni podjeżdżają do Ciebie po suknie. Wiedzą oni jak dobrać metodę prania tak aby nie zniszczyć materiału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robinson221
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 7

PostWysłany: Czw 19 Lis 2020, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już za niedługo będę się musiała zmierzyć z najważniejszym dniem życia uśmiech Zainwestowałam więć w generator pary! Stwierdziłam, że najlepiej się sprawdzi , bo suknia nie ma łatwego materiału. Znalazłam parę wskazówek na stronie https://www.panoramalubelska.pl/wiadomosci/s/10960,komu-przyda-sie-generator-pary Mam nadzieję, że suknia będzie wyglądać świetnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlesiak
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 27 Sty 2021, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli jesteście z Warszawy, to polecam pralnie https://www.washster.com - mają aplikację mobilną i można bardzo wygodnie zamówić pranie z odbiorem z domu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula13sz
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 61
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 5 Lut 2021, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za pranie płaciłam 200 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duff231 napisał:
Pranie takiej sukni to skomplikowana sprawa, lepiej do oddac profesjonalistom. Sprawdź sobie np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To doświadczona pralnia z Warszawy, w dodatku na telefon, czyli dzwonisz do nich, a oni podjeżdżają do Ciebie po suknie. Wiedzą oni jak dobrać metodę prania tak aby nie zniszczyć materiału.


Mnie koleżanka próbowała namówić na czyszczenie domowe, ale pomyślałam tak, jak się tu wypowiadacie, że chyba lepiej zaufać profesjonalistom. Pralnia warszawianka jest właśnie na liście moich potencjalnych wyborów i chyba się skuszę, jeszcze jak z odbiorem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 10:49    Temat postu: Re: Pranie sukni ślubnej w Warszawie Odpowiedz z cytatem

rozza napisał:
Hej dziewczyny. Prałyscie same swoje suknie ślubne cy oddałyście do pralni?


Żona oddała do pralni.
Tak delikatną sukienkę ślubną i materiał nie pierze się samemu.

-----------

pranie dywanów

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group