Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysł na prezencik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Wto 28 Lis 2017, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie znajdziesz wszystko. Ja ostatnio tropiłam mikrofon do nagrywania filmików na youtube i trafiłam dodatkowo na ranking https://www.morele.net/wiadomosc/mikrofon-do-nagrywania-na-youtube-jak-wybrac-jaki-najlepszy/3311/ więc przy okazji dowiedziałam się, co w branży piszczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natkawal76
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Sro 29 Lis 2017, 14:19    Temat postu: Prezent na świeta Odpowiedz z cytatem

Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamila1
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 14

PostWysłany: Wto 19 Gru 2017, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w podobnej sytuacji. Mam nadzieje, ze uda mi sie cos jeszcze wykombinowac na szybko. Chodzi tutaj glownie o prezent dla mojej corki - od jakiegos czasu zapalonej fanki fotografii. Aparat kupilam jej jakos latem jednak potrzebne beda jeszcze jakies dodatkowe akcesoria. Corka cos wspominala o statywie. Ogolnie to w przyszlym roku maz bedzie przerabial jedno z nieuzywanych pomieszczen na amatorskie studio ale to juz temat na inna rozmowe. Nie bardzo znam sie na tych wszystkich producentach dlatego prosze o jakies rekomendacje z tej oferty - https://fripers.pl/c/statywy/ W sumie lepszych cen nie udalo mi sie nigdzie indziej znalezc .. i chyba nie znajde. Prosze wziasc pod uwage dobry stosunek ceny do jakosci produktu. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 20 Gru 2017, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy dla kogo ten prezent, ja często zamawiam biżuterię lub zegarki ze sklepu https://www.otozegarki.pl/, można tam znaleźć idealne propozycje na udany prezent Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 20 Gru 2017, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy dla kogo i na jaką okazje uśmiech Ja ostatnio szłam na parapetówkę i kupiłam bardzo fajny zegar ścienny ze stronki https://www.siloo.pl Zobaczcie sobie również ich propozycje, bo nie tylko znajdziecie tam zegary ale i pare innych ciekawych pomysłów na prezent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pią 22 Gru 2017, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą opcją na pewną będą perfumy jeżeli chodzi o kobiety. Tutaj widziałam ciekawy artykuł na ich temat https://www.amfora.pl/wiadomosc/jakie-perfumy-na-wiosne-dla-kobiety-i-mezczyzny-ktore-najlepsze/2291/ Ważne aby prezent był praktyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OliwiaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 25

PostWysłany: Sob 23 Gru 2017, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często wybieram na prezent jakiś kosmetyk z wyższej półki. To coś co zawsze się przyda;) I tak np. ostatnio na urodziny mamy kupiłam jej rozświetlacz Kyoto z Bikora. Jest nim zachwycona! Makijaż z nim wygląda zdecydowanie lepiej, ma efekt świeżości, a niedoskonałości i zmęczenie są świetnie ukryte;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinezka
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 13

PostWysłany: Sro 3 Sty 2018, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gustuję ostatnio w prezentach voucherowych. Jakiś fajny kurs, dobra sesja zdjęciowa, bon do restauracji. Sprawdzają się za każdym razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majaturchan
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pon 8 Sty 2018, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam mojemu mężczyźnie prezent w postaci skórzanego plecaka. Zamówiłam ze strony https://stylowydodatek.pl/35-plecaki-meskie. On mi potem na święta za to kupił torebkę uśmiech I to są fajne prezenty, które potem służą nam praktycznie każdego dnia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miley
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 12

PostWysłany: Sob 13 Sty 2018, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawiła na kosmetyki z drogerii Szeroki wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 3 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group