Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki pierścionek nosicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pola_piasecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 59

PostWysłany: Wto 6 Cze 2017, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

białe złoto najlepsze
_________________
https://www.naturalspharm.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 8 Cze 2017, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno białe jak i żółte złoto będą się znakomicie prezentować pod względem jakości czy trwałości, sam wybór pierścionka to już kwestia gustu, warto poszukać w dobrych sklepach internetowych gdzie możemy spotkać niższe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 23 Paź 2017, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie bardzo ale to bardzo podobają złote pierścionki zaręczynowe, na przykład takie https://wkruk.pl/zareczyny , takie klasyczne. No piękne uśmiech Jakoś białe złoto nie kojarzy mi się aż tak z zaręczynami. Ale wiadomo kwestia gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1jazda
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lis 2017, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZlotaLinia_com napisał:
Zarówno białe jak i żółte złoto będą się znakomicie prezentować pod względem jakości czy trwałości, sam wybór pierścionka to już kwestia gustu, warto poszukać w dobrych sklepach internetowych gdzie możemy spotkać niższe ceny.


Popieram, 100 % racji.
_________________
Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze sukienki na śląsku wejdź na moda ślubna śląsk a Przekonasz się że mamy najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka.ja
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 11:57    Temat postu: Pierścionek zaręczynowy Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam złoty pierścionek z niebieskim akwamarynem i maleńkimi cyrkoniami. I jestem nim zachwycona! Nie musi być od razu diament uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że nie i nikt nie twierdzi że jeżeli pierścionek zaręczynowy to od razu musi być diament, warto postawić również na inne kamienie szlachetne. Jeżeli możesz to wstaw koniecznie zdjęcie swojego pierścionka zaręczynowego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slubnamanagerka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro 24 Sty 2018, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjęło się dzięki amerykańskim filmom, że pierścionek zaręczynowy koniecznie musi być pierścionkiem z diamentem. Uważam jednak, że to zły nawyk, który wszedł w nasze życie. Ze względu na to, że nie każdego stać, nie każdemu się też to podoba, a nie każdy ma na tyle odwagi, żeby się przeciwstawić stereotypowi zaręczyn.

Mężczyzna, który idzie kupować pierścionek zaręczynowy będzie u jubilera namawiany na kupno diamentów, bo to najlepsze na zaręczyny. A ten, który nie może sobie na to pozwolić albo nie chce jest z góry oceniany. Tak nie powinno być.

Jest mnóstwo pięknych pierścionków, które nie są skatalogowane, jako zaręczynowe, a są równie piękne i mogą wpaść kobiecie w oko. Chodzi mi tutaj o pierścionki bez zdobień, klasyczne ewentualnie z małą cyrkonią - nie diamentem. Są też inne kamienie, które prezentują się cudownie, albo białe złoto lub różowe. Jest też wersja srebrna, ale mniej trwała niż złota. Jednak jeśli ktoś gustuje w srebrze to cena tutaj jest dość komfortowa dla portfela.

Zachęcam swoich klientów, jako konsultantka, która pomaga też w przygotowaniu zaręczyn i między innymi w kupnie pierścionka zaręczynowego, aby kierowali się gustem swojej kobiety. Ukradli cichaczem jakiś pierścionek albo dwa z jej kolekcji i wybierali podobne - np. cienkie, z różowego złota z małą cyrkonią.

Pomoc kogoś zaufanego np. mamy dziewczyny albo jej przyjaciółki też się sprawdza. uśmiech
_________________
Martyna Jastrzębska-Miętek - śluby to całe moje życie i pasja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Sro 20 Cze 2018, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja jeszcze nie doczekałam się swoich zaręczyn, ale jakiś czas temu moja siostra miała tę przyjemność. Jej narzeczony kupił jej przepiękny złoty pierścionek z diamentami - https://aclari.pl/static/p/665/pierscionek-zareczynowy-z-brylantami-aimor-fuego-0,53ct-p0467zb-4327.jpg moim zdaniem jest przepiękny i wyjątkowy. Idealnie pasuje do tego, aby wyrazić swoje uczucia oraz potwierdzić chęci i zamiary spędzenia z drugą osobą reszty życia. Jeżeli miałabym wybierać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy, to myślę, że wybrałabym właśnie taki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Pon 3 Gru 2018, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze podobały mi się pierścionki z Apartu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyAmaltea
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 21

PostWysłany: Czw 27 Gru 2018, 1:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja noszę delikatny pierścionek zaręczynowy i obrączkę. Oba w tym samym materiale - złoto 585. Pierścionek zaręczynowy z malutkim brylancikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62  Następny
Strona 59 z 62

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group