Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lekkie obawy..
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2015, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzice go nie przypilnowali? Teraz tez go nie przypilnowali? To on nie ma teraz żadnych planów na życie (planów, które realizuje, a nie tylko snuje). Jakichś motywacji, aspiracji? Nie ma swojego rozumu? że nie potrafi wziąć życia w garść? Jest totalnym ignorantem, a raczej leniem, śmierdzącym leniem. Mało to szkół, w których można zdobyć jakieś wykształcenie? kwalifikacje? ZA DARMO! I jeszcze piszesz, że nawet w urzędzie pracy się nie zarejestrował... Dlaczego?pytajnik Tam jest mnóstwo kursów dla bezrobotnych facetów, za które jeszcze dostanie kasę! Może jeszcze musisz go tam za rączkę zaprowadzić? Pomyśl sama, o czym to świadczy...

Facet ma 20 pare lat, a jest na twoim utrzymaniu. WSTYD. Zresztą po gimnazjum to i w budowlance może robić, za stróża może iść, może sprzątać ulice, cokolwiek... GDYBY TYLKO CHCIAŁ. Gdyby miał trochę samozaparcia. Mydli ci oczy, że pracę znajdzie, że jakoś to będzie... boże widzisz i nie grzmisz. I jeszcze o ślubie z nim myślisz na tym etapie, zaliczki powpłacałaś? Ty? A pierścionka na oczy nie zobaczyłaś i pewnie NIE ZOBACZYSZ. Ale już nawet nie chodzi o ten pierścionek. Jak można w takiej sytuacji w ogóle ślub planować, z kims tak nieodpowiedzialnym, nie biorącym życia na poważnie. Sorry, masz 26 lat, ale rozum małolaty.
Możesz się tu obrazić za taką krytykę, ale jak czytam takie "problemy" dorosłej kobiety, to nie wiem czy współczuć czy się śmiać.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysia0802
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Orzesze

PostWysłany: Sob 4 Kwi 2015, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrażać się nie będę, ale przykro czytać. Wesołych Świąt.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 4 Kwi 2015, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka prawda. Życie to nie bajka.
Życzę Wesołych Świąt, w szczególności mądrych postanowień i decyzji.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2015, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia idealnie nadająca sie do programu Ewy Drzyzgi. 26 lat a siano w głowie....
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2015, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym widziała siebie naiwny...
Mój były też nie pracował, bo mu się nie chciało, bo mama dawała kasę, bo wieczny student, a ja naiwna wierzyłam w jego obietnice, że szuka, że już za moment będzie pracował.
I przez swoją naiwność dopuściłam do ślubu, po którym wcale nie było lepiej, bo on był pewny, że jako jego żona nie odejdę mimo niespełnionych obietnic.
Ale wyszło inaczej, dałam mu jasne warunki, miał konkretny czas na ich spełnienie.
Nie zrobił nic, bo nie sądził, że odejdę.
A gdy ten czas minął, spakowalam najpotrzebniejsze rzeczy i wyszlam z domu.
I co? I to był początek końca tego małżeństwa.

Albo tworzycie ten związek razem, albo go w ogóle nie będzie, sama niczego nie zrobisz, sama Was nie utrzymasz, sama wesela nie zrobisz, bo musicie to zrobić razem.
Bo przede wszystkim jesteście jako "Wy", a nie "Ty" i "On".
Przemyśl co robisz, z kim jesteś, z kim masz zamiar żyć i jak to życie będzie wyglądało.
Ja popełniłem pelno błędów, o które jestem dziś mądrzejsza i widocznie tak miało być, ale drugi raz w takie samo bagno nie dałabym się wsadzić.

Twoje życie, Twoje decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2015, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyśl czy na pewno będziesz z nim szczęśliwa. Mój były też wiele obiecywał a później było tylko gorzej. Czasem uczucia wcale nie są pozytywną drogą w takim przypadku. A to jak napisałaś "Uwielbiam jak mnie rozbawia, przytula, kocha." nie oznacza że będzie Ci lepiej. Chyba że tylko tego oczekujesz od przyszłego męża. Ja bym poczekała ze ślubem. Chyba że chcesz za wszystko do ślubu i po ślubie płacić
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyszlapannamloda
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 38

PostWysłany: Pią 1 Sty 2016, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej i co postanowiłaś?
_________________
http://www.conrad.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Czw 14 Gru 2017, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba być bardzo cierpliwym to jest fakt
zobacz tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group