Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Już nie taka szczęśliwa???
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M&M's
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 7

PostWysłany: Czw 14 Sie 2014, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia o narzeczonym nie ma ani słowa, bo po prostu on uważa tak jak ja, że jak zajmiemy się organizacją na spokojnie koło października/ listopada to będzie dobrze. Jego nikt po prostu codziennie nie męczy.

Ale stwierdziłam, że chyba zaczniemy chociaż oglądać sale...zamówię to co mi się spodoba i przynajmniej na jakiś czas będzie spokój... ewentualnie codziennie będę słyszeć, że przez 2016 rok do końca życia będę miała pecha język

Już się trochę wyluzowałam oczko Dobrze, że nie jestem sama...aczkolwiek już wiem, że miłe i różowe organizowanie ślubu na pewno nie będzie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 14 Sie 2014, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro uważa tak jak Ty to tym bardziej "wyciągnij" go na pierwszy plan. Z nim oglądaj sale a potem powiedzcie rodzicom np. znaleźliśmy taką i taką, podoba się nam, jest w niej to i to a ślub planujemy na wtedy i wtedy.

Krótko, zwięźle i na temat. Bo jak będziesz czekać, aż rodzice w 100% poprą albo zaakceptują Wasz pomysł to możecie się nie doczekać. U nas Teść przekonał się do naszej wizji dopiero po weselu. Przed ciągle marudził, że przyjęcie na 30 osób się nie może udać, że ślub za wcześnie, że wódki za mało, że DJ to nie to co orkiestra i nikt się nie będzie bawił itp. itd. a po fakcie jak ręką odjął uśmiech Wszystko było super, pięknie i w ogóle najlepiej na świecie język

Jeśli masz obrażalską bądź impulsywną rodzinę to przygotujcie też z Narzeczonym plan awaryjny, na wypadek gdyby rodzina powiedziała, że nie pomoże jeśli zrobicie po swojemu.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M&M's
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 7

PostWysłany: Nie 17 Sie 2014, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak zrobimy uśmiech Aczkolwiek ja jestem skłonna do kompromisów uśmiech

Dziękuję serdecznie..jak to wyrzuciłam z siebie to jakoś tak mi lepiej i już się tak tym nie przejmuje. Wiadomo będą marudzić nie wszystko będzie idealne oczko Trzeba zacisnąć zęby i postawić na swoim uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2015, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też rodzice prawie za wszystko będą płacić, ale na szczęście nic nie narzucają. Salę, zespół, fotografa już sobie zamówiliśmy takich jakich chcieliśmy uśmiech. Także bardzo się cieszę. W innym wypadku, jakby mieli się tak wtrącać ja autorce postu (o zgrozo) to bym zrezygnowała z wesela i zrobiła przyjęcie na jakie mnie stać za własne pieniądze. Trzeba być strasznym egoistą żeby się tak komuś wtrącać. A te teksty zaboboniaste typu ślub musi być w miesiącu z literą z r itp. działają na mnie jak płachta na byka Twisted Evil niby tacy katolicy a w takie brednie wierzą ech...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyszlapannamloda
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 38

PostWysłany: Pią 1 Sty 2016, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niefajnie, bo w końcu to nie ich ślub tylko Wasz :/
_________________
http://www.conrad.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 2 Sty 2016, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście my płacimy praktycznie za większość sami i nikt nam nic nie będzie dyktować.
uśmiech Aczkolwiek czasami moja mama próbuje co nieco wtrącić, ale traktuję to jako sugestie i nic się nie dzieje złego.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Czw 14 Gru 2017, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętajmy żeby umieć się zmierzyć z problemami
uzyskasz więcej informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group