Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem ze stopami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gater73
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sob 21 Paź 2017, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest robić peelingi na stopy.
_________________
I liked it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Wto 12 Gru 2017, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ze stopami to najlepiej do podologa. ja z racji tego ze biegam to staram sie chodzic regularnie do gabinetu satin w wawie, zeby latem nie musiec smigac w adidasach ze wstydu za piety. zreszta fajnie jest miec delikatne, zdrowe piety ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofiaczartoryska
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 52

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki masz problem? Miałam kiedyś narośl na stopie, troszkę przeszkadzało mi to w chodzeniu. Byłam prywatnie u pedologa. Są takie wizyty na nfz? Nigdy nie sprawdzałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wszystkie problemy rozwiązały skarpetki złuszczające Epilfeet byOlie. Raz w miesiącu robię sobie taki zabieg w domu i stopy mam gładkie, skóra przestała się łuszczyć, nie muszę się już wstydzić. Na stronie http://byolie.com/pl/ możecie je zamówić a przede wszystkim zapoznać się z ich działaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Nie 17 Mar 2019, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy tez co się wam dzieje. Problemy ze stopami mogą być bardzo różne. Z tymi poważniejszymi z pewnością trzeba udać się do podologa. Jeśli będziecie szukać kogoś z Tychów to w centrum medycznym http://inmedico.pl przyjmuje dr Mariola Sznapka - bardzo doświadczony podolog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sob 6 Lip 2019, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stopy mogą mieć wysuszoną skórę, która też niekiedy w którymś momencie pęka i wtedy jest bolesne gojenie się takich pięt. Mam krem nagietkowy do stóp HB i po nim widzę, że skóra odżywa i nie jest szorstka. Sporo kosmetyków się nie sprawdzi tak jak ten naturalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skuwka napisał:
Stopy mogą mieć wysuszoną skórę, która też niekiedy w którymś momencie pęka i wtedy jest bolesne gojenie się takich pięt. Mam krem nagietkowy do stóp HB i po nim widzę, że skóra odżywa i nie jest szorstka. Sporo kosmetyków się nie sprawdzi tak jak ten naturalny.



mi pomogly wizyty u podologa - moje stopy sa jak nowe, naprawde cudownie sie czuje teraz


_______________
https://www.aroxmedia.pl/warszawa-podolog/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zmagała się któraś z Was z nadpotliwością stóp? U nas kobiet jest to poważny i zarazem wstydliwy problem, a ja przez ponad rok się z nim męczyłam. Z leczeniem zwlekałam przez bardzo długi czas, używałam kremów, tabletek ziołowych i odwadniających, jednak nic to nie dawało. Dopiero po konsultacji w instytucie http://www.instytutpodologiczny.pl uświadomiłam sobie jak poważny jest to problem i podjęłam się leczenia. Po kilku zabiegach nadpotliwość zniknęła, a ja w końcu nabrałam pewności siebie. Jeżeli macie jakiekolwiek schorzenie stóp, to podolog Przemyśl polecam z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pojawił się u was problem ze stopami to koniecznie zgłoście się do specjalisty z kliniki https://podolog-warszawa.pro/onycholiza-objawy-przyczyny-leczenie/ to podolog który oferuje między innymi bezbolesne usuwanie odcisków, modzeli, nagniotków czy manicure leczniczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korneliawiku
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 19 Kwi 2023, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz problem ze stopami to udaj się od razu do gabinetu podologicznego. Tylko oni będę w stanie powiedzieć co Ci dolega. Z Wrocławia polecam szczególnie ten gabinet https://wroclaw-podolog.pl/ mnie uratował od grzybicy stóp.
_________________
grzybica paznokci Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group